2726
عنوان

وای خدا اا من عاشق درخواست ماشینشم+عکسششش

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 78 پست
همه کاری‌کردم ..خیلی کارا  که اینجا نمیشه بگم . ولی مهرش از دلم نرفت .قسمت من اینه ظاهرا

بمیرم برات نمیدونم برات چیکار کنم که خوب بشی اگه کاری از ممن بر میلد که حال دلت خوب میشه بگوو

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
بمیرم برات نمیدونم برات چیکار کنم که خوب بشی اگه کاری از ممن بر میلد که حال دلت خوب میشه بگوو

فدات بشم. تنها دلخوشیم این سایت که یه چیزی بگم و سبک شم. وکرنه سکته میکنم. شبا با گریه می خوابم و اون ...

خودم تنها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم. تنها دلخوشیم این سایت که یه چیزی بگم و سبک شم. وکرنه سکته میکنم. شبا با گریه می خوابم و او ...

ناراحت میشم چون..

درکت میکنم اگه کمکی از من برمیاد بگو 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2728