2733
2734

اپتامیل خارجی نداره خودش ایرانیه دیگه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خارجیشو ما از مواد غذایی خارجی میگرفتیم یا از دبی کارتونی میگرفتیم 

اما در کل فرق زیادی ندارن . ایرانیا انگار نرم تره دونه هاش . شیرای خارجی دونه شیر درشته 

حالا نمیدونم چرا

فرشته های کوچولوی من ...
2738
يني همين ايرانيه هم توليد خارجه؟؟؟ اخه اون خارجي اصليه ايرلند توليد ميكنه

شیر خشکای ایران فقط اینجا پر میشن 

کلا تولید نداره . مثلا ببلاک برند ترکی هستش نان فرانسه هس اگه اشتباه نکنم 

تو کارخونه های ایران پر میشن فقط . 

فرشته های کوچولوی من ...
سوپرا میل وزندهیش بهتره.ولی ندی بهتره.تا ۶ماه اول هر چقدر شیر بدی شیرت بیشتر میشه.بعداز هربار شیر دا ...

الرژن نيست

الان بچم سه ماه و نيمش هست شير خودمم ميدم خيلي هم ميدوشم ولي واقعا واسه من اينطوري نيست كههرچي بيشتر بخوره شيرم زيادتر بشه اون مال ماه اوله.الان وقتي ميخوره سينه قشنگ خالي ميشه مجبورم شير خشك هم بدم گشنه نمونه هم اينكه شش ماه بيشتر نميخام شير بدم خودم داغون ميشم خب

الرژن نيست الان بچم سه ماه و نيمش هست شير خودمم ميدم خيلي هم ميدوشم ولي واقعا واسه من اينطوري نيست ...

دکتر میگفت اگر خاستین کمکی بدین اول کامل ۳تا سینه تخلیه بشه بعد بدین.

چرا گلم میشه.بیس شیر تا ۶ماهه اول بسته میشه

بعدم نوزادی ک تو بغل مادر و از شیر مادر تا۲سال میخوره به لحاظ روانی واقعا غنی شده اس...

الان حتی کشورهای اروپایی هم دارن ب این سمت میرن ک شیرمادر تو اولویت هست.چون نیاز عاطفی بچه برطرف میشه

دکتر میگفت اگر خاستین کمکی بدین اول کامل ۳تا سینه تخلیه بشه بعد بدین. چرا گلم میشه.بیس شیر تا ۶م ...

همينكاروميكنم اول سينه خودمو خالي ميكنم بعد شير خشك هم ميخوره

2706