2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزای کاریشو یادم رفته ولی شمارشو دارم. و قطعا تا بعد عید وقت نمیده

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2731
تهران هستن ؟ من هم دنبال يك ارتوپد اطفال هستم . دكتر توكلي پير هست ؟

پیر نیست.

50 ساله تقریبا. تهران.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
میدونید کجاها هستند؟ من صبح اورژانسی باید پسر یکسالم و ببرم😭

مطبش که توی میرزای شیرازیه.

خودشم توو بیمارستان دی و خاتم الانبیاست.

دیر وقت میده.

دكتر توكلي پير هست ؟ آخه من خودم وقتي ٢ سالم بوده لگنم شكسته بوده رفتم پيش دكتر توكلي مامانم خيلي تع ...

دکتر سعید توکلی.

پیر نیست. تقریبا 50 ساله ست. 

مشکلتون چیه؟ منم میخوام دخترمو ببرم دکتر ارتوپد

امروز غروب دیدم پسرم یکدفعه نمیتونه راه بره و روپای چپش وایسه

بردم معیری عکس گرفت گفت صفحه رشد پاش آسیب دیده باید دوهفته آتل بگیره،یهو آخر شب دیدیم تو خونه انگار چیزی نشده بلند شد شروع کرد راه رفتن...

نگرانم گفتم ببرم ببینم دکتر توکلی یا غزنوی چی تشخیص میدن آتل بگیرم یا نه

صبح ببرم دی یعنی نمیبینه پسرم و؟

بعید میدونم ببینه.

فقط یه کار میتونی بکنی. بری توو مطب آجودانیه بشینی. تا آخر وقت بشینی. 

شرمنده میگم التماس کنی شاید آخر وقت ببینه. 

منشیش شاید بد اخلاق به نظر بیاد ولی بد اخلاق نیست.

مطب میرزای شیرازی که اصلا مطمئنم نمیبینه. باز آجودانیه شاید ویزیت کنه. 

اسم منشیش خانم الیاسیه. 

امروز غروب دیدم پسرم یکدفعه نمیتونه راه بره و روپای چپش وایسه بردم معیری عکس گرفت گفت صفحه رشد پاش ...

ایشالا که چیزی نیست... دختر منم موقع راه رفتن پاشو کج میزاره☹️

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 
2706