2410
2553
عنوان

کیا بچشون بالای3600بود موقع زایمان؟

1810 بازدید | 54 پست

زایمانتون چه نوعی بود؟

من دکترم چشمی بهم گفت 2600وزن بچت سونو رفتم3600بود شکه شدم😆

بنظرتون سونو ممکنه اشتباه کنه؟

طرفدار هیچکدوم از زایمانها نیستم ولی دوس دارم بدونم واقعا نمیشه زایمان طبیعی خوبی داشت با وزن بالای بچه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وزن بالا سخته طبيعي خبز

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
هرچه بچه درشت تر باشه زایمان طبیعی راحت تره  برخلاف تصور همه

واقعا؟ 

درشت تر که بیشتر فشار میاره پارگی بیشتری میده

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

3800 بود 38 هفته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

به من سونو گفت۳۶۰۰ ولی موقع تولد ۴۲۰۰ بود طبیعی زایمان کردم

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2714

من ۴۲۵۰ طبیعی نتونستم سر بچه اصن تو لگن نمیومد و دهانه رحم من هم هیچ‌جوره باز نمیشد سزارین شدم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
۳۶۰۰ ؟؟  میشه بگی کار خاصی کردی ؟؟ من خیلی دوس دارم وزنش بالا باشه  ۳۲ هفته ۲ کیلو بود&n ...

راستش نمیدونم وزنش چطور اینطوری شد گلم ولی حتما قرصای مکملی که دکتر میده بعلاوه غذاهای تقوتی بخور.مثل چهار مغز،خرما،شیر ،کباب

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
واقعا؟  درشت تر که بیشتر فشار میاره پارگی بیشتری میده

راحتیشم همینه دیگه 

کلا از این سر تا اون سر پاره می کنن می دوزن   

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706