2410
2553

تاپیک قبلیم همه چیو گفتم 

پسرعموی نامزدم امشب کار خودشو کرد نامزدم گفت فردا بیا دادگاه واسه طلاق😔😔😔😔

آدمی که اینقدر تحت تاثیر یکم از ادامه دادن رابطه باهاش بترس

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه انقدر تحت تاثیره بهتر بزار بره

واقعا کار نامزدت مسخرس

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

رفتم تاپیک قبلی روخوندم 

پسر عمو به کنار نامزدتون دهن بین و تاثیر پذیره اینجور اوما به درد زندگی نمیخورن 

بعدم کلا این خانواده متعصب و متحجر هستن نامزدی هم برای شناخته چکاریه شروع یک زندگی غلط؟

کار نکن بیرون نرو باشگاه نرو تل نداشته باش!!!!!زندانبانه یا نامزد؟؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2714

زنگ زده میگه چرا اس نمیدی چرا زنگ نمیزنی گفتم نخواستم مزاحمت شم حتی دیروز پسر عموتم بهم تذکر داد 

برگشته میگه ن اون کیه ک دخالت کنه گفتم والا من ک ندیدم یه بار جلوشون وایسی جلو بابا مامانت واینمیسی هیچ حالا پسرعموتم اضافه شده بعدش ب پسرعموش گفته اونم گفت وقتی یکی عقل نداره و فلان منم نخواستم بی ادبی شه قطع کردم بعدش زنگ زد گفت طلاقت میدم وسلام 😔😔😔😔

تو دوران عقدیم باکره نیستم ولی مشکلی نیس خونواده ام خبر دارن گواهی ک ثابت میکنه بکرگیمو ازم گرفته هم دارم چجوری میتونم طلاق بگیرم لطفا کمکم کنین هیچ کسو ندارم ک بتونه پشتم وایسه

2706