2703
2553
عنوان

دارم دق میکنم😔

957 بازدید | 19 پست

دیشب مهمون داشتم تمام انرژیمو گذاشتم که پذیرایی و برخوردم کسری نداشته باشه این شد که از دخترم که تواتاقش بازی میکرد غافل شدم دخترم دوسالو نیمشه و بچه های مهمون ۱۰ ساله و ۷ساله بودن اول از همه که اومدن زدن طبقه ی کمدش رو شکستن تمام کتاباشو پاره کردن اینا به درک بهش

یاد دادن چطور از تختش بره بالا و سعی کنه خودش بیاد پایین امروز دیدم داره سعی میکنه بیاد پایین داشتم سکته میکردم بهش یاد دادن بره تو ویترین اسباب بازیاش بشینه بازم دیدمش داشتم میمردم از ترس و ازاون بدتر دیشب اصرار داشتن درو ببندن و منم جلوی خانواده هاشون نمیتونستم بگم نه هرچی میرفتم باز میکردم پشت سرم میکوبیدن درو و نتیجش این شد که دخترم دیشب به شدت عصبی بود و موقع خواب بهونه میگرفت و گریه میکرد نمیدونم چی گذشته به بچم خیلی ناراحتم خیلی خیلی  دختر کوچیکش که هفت سالشه اومد گفت دختر من گاز

ش گرفته شاخام درومد چون دختر من اصلا از این کارا بلد نیست!  ولی دستشو گرفتم بردم تو اتاق خودمون بهش

گفتم کار بدی کردی اونم خیلی کوچیکه نمیتونه درست توضیح بده که فقط گفت اون پامو گاز گرفت اصلا نمیدونم چی 

شده فقط میگم کاش یه صندلی میداشتیم دم در اتاقش میشستیم و حواسمون بود بهش 😔 دارم دیوونه میشم از دیشب خیلی حالم بده😔

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو این مواقع رودروایسی رو بذار کنار

چرا زشت بود اگه اصرار میکردی که در باز باشه؟

باید میرفتی داخل اتاق جدی برخورد میکردی با بچه ها که در باید باز باشه

حالا گذشته

چندرور بگذره دخترت یادش میره همه چیز،مثل قبل میشه

2456
حالا این بار ک گذشت دیگه بااینا رفت و آمد نکن دفعه بعد هم ک مهمون داری از شوهرتم کمک بگیر

اونم حواسش بود همش سر میزد ولی نمیشد که جلو مادر پدرشون چیزی بگم بهشون اینارو کلا سالی دوسه بار شاید ببینیم فکر نمیکردم بچه های به این بزرگی انقدر بی شعور باشن

درست میشه چون این تربیتش نیست.زبانش بگیر و ارومش کن.بچه تو این سن بشدت از اخلاق بقیه الگو میگیره

خیلی ناراحتم اصلا نمیدونم چکار کنم آوردمش بیرون در اتاقش رو بستم گفتم اگر بخوای از این کارا کنی دیگه نماذارم بری تو اتاقت نیم ساعت محرومش کردم ولی بازم فایده نداشت

2714
خیلی ناراحتم اصلا نمیدونم چکار کنم آوردمش بیرون در اتاقش رو بستم گفتم اگر بخوای از این کارا کنی دیگه ...

لج نکن فقط با محبت و زبان خوش از سرش بنداز

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
عزیزم تو این مواقع رودروایسی رو بذار کنار چرا زشت بود اگه اصرار میکردی که در باز باشه؟ باید میرفتی ...

خدا کنه اینطوری باشه خودمم خیلی پشیمونم که چرا نرفتم جدی برخورد کنم باورت میشه رفتم تو اتاق دیدم دختر ده ساله وایساده تو تخت بچه ۲ساله ! یا بهم‌گفت کتاب بدین سه تا دادم بهشون برگشتم دیدم کل کتاباشو بی اجازه از تو کنسول پایین تخت درآوردن و پارس؟من میدونم دخترم زورش نمیرسه اصلا اونو باز کنه یا این نخای بند انگشت عروسکارو همرو کندن نمیدونم چرا بچه هاشونو این مدلی بار میارن

دخترتونو می‌آوردین پیش خودتون بیرون از اتاق چون همیسن وسال اونا نبوده اصلا که بخواد باهاشون بازی کنه

نمیشه که اگر خودت بچه داشته باشی میدونی همچین چیزی ممکن نیست اصلا بقیه تو اتاق باشن بچه خودت بیاد بشینه بیرون

همین بلاها دقیقا سرمنم اومد  همش میترسم موقع بالا و پایین اومدن از تختش گردنش نشکنه😑😑😑😑 ه ...

موند تو سرش؟ چکار کردی؟

چرا عزیزم میشه من دوتا دختر دارم که الان دیگه بزرگن 

ولی کوچیک که بودن هیچوقت تو اتاق در بسته با بچه های دیگه مخصوصا بزرگتر تنهاشون نمی‌ذاشتم یا میگفتم در اتاق باید باز باشه چون یاد دادن کارای خطرناک و پاره کردن کتاب چیزای کوچیکیه که ممکنه اتفاق بیفته ..ما تربیت بچه های دیگرانو نمی‌دونیم وممکنه خدایی نکرده اتفاقات بدتری بینشون بیفته 

موند تو سرش؟ چکار کردی؟

آره عزیزم موند واسش یادش نمیره که 

تازه ۳ ماه بود که جاشو جدا کرده بود قشنگ میخابید هروقتم بیدار میشد منو صدا میکرد برم بغلش کنم ولی از وقتی دیدم بهش یاد دادن دیگه نمیزارمش میترسم گردنش یا دست و پاش بشکنه چون خیلی بد میره و میاد باز مجبور شدم رو زمین بخابونمش 😑😑😑

اینو مطمئن باش اون دیگه یادش نمیره چون بچه های این سنی از بچه های بزرگتر حرف شنوی قوی دارن و کاراشون ملکه ذهنشون میشه

2706