2726
عنوان

یخچال تازه عروس +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 48 پست
مجبور نیس تااین حد پرکنه که این دیگه چشمو همچشمیه یه مقدار میدن اول زندگی کمک باشه

دقیقاااینا دیگه برا چشم وهم چشمی اگه نه یه مختصر فقط درحد نیااز چنذروز اول نه دیگه چندسال اول

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالاایناهیچ من سیسمونیونمیتونم هضمش کنم یکی بقای نسل میده پدرعروس بایدتاپوشاکشم بده🤮

اخ ک حرفه دلمو زدی . اخه به خانواده دختر چه. مگه تا چیزی میشه نمیگن بچه از ماعه. از خونه ماعه. از نسله ماعه چرا اینموقع ک میشه میگن سیسمونی پایه خانواده دختره😡😩

ما هم رسم داریم مواد غذایی رو جهیزیه باشه ولی نه دیگه 28 مدل مربا و 34 مدل سس. در حد نیاز چند روزه. همینه که توقعا رفته بالا. آها راستی رو جهیزیه چایی هم نمیدیم. پسر خودش باید بره صبح بخره 😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2728

اطراف ما که اصلا از اين رسماي مسخره نداريم  هر کي هم در حد توان به بچش جهيزيه ميده من اولين بار ني ني سايت ديدم يخچال عروس رو پر ميکنن 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

تا وقتی ک ب عنوان خانواده ی داماد از عروس توقع داریم در جایگاه خواهرشوهر مادرشوهر ب عروسا تیکه میندازیم تا جایی ک میریم جهیزیه میبینیم ک کی چی اورده  تا جایی ک در یخچال خونه عروسو باز میکنیم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

متاسفانه خود ما خانوما داریم به این رسومات متحجر دامن میزنیم.حاضریم جونمونو بدیم که یوقت قوم شوهر نگن کم و کسری داشت

کجای دنیا پدر دختر میاد یخچال پر میکنه؟خدمات پس از فروشه مگه؟

حتی توو خود ایرانم تا چندسال پیس این رسم و رسومات نبود.جدیدا خانوما چوب حراج زدن به خودشون به همراه اشانتیون

حالا عروس هم‌کم کم تا 1ماه اینور اونورو ماه عسل همه اینا خراب میشه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

به نظرم این کار  توهین به بی لیاقتی  در خرج کردن 

شوهر یا داماد هست 

برای چند روز برارن خوبه تا ادم خودش پیدا کنه  بعدش برن خرید 

البته قبل عروسی هم هروس داماد برن مواد غذایی  شون  خودشون بگیرن

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

ما رسم جهیزیه نداریم  همه چیز با داماد

حالا اگه خانواده عروس دوست داشتن‌  در حد متعادل  به دخترشون  جهیزیه  میدن

رسم  سیسمونی هم اصلا نداریم

فقط در حد یک دست رختخواب نوزادی😘😘😘

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
ایول پدرشوهر😍 خدابرات نگهش داره

😕😕😕😕از این کارا میکنه ولی نیش و زبون تند تیزم داره

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
2706