1711
1714
عنوان

یخچال تازه عروس +عکس

853 بازدید | 48 پست

‏این یخچاله یه تازه عروسه! پدر عروس علاوه بر خرید جهیزیه، مجبوره یخچال خونه ی عروس رو هم پُر کنه که مبادا دخترش جلو فامیل شوهر سرشکسته شه😐

تا کی قراره این رسم و رسومات مسخره رو ادامه بدیم؟! با سوپرمارکت ازدواج کرده طرف مگه؟!😳

نی نی سایت نگو بگو سایت عجایب😏

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1713

برا منم همین بود چقد الان دلم میسوزه از اون همه خرج رو دست پدرمادرم😥

رسم ما بود شوهرم اینا رسم نداشتن خیلیم تعجب کردن ک این دیگ چ رسمیه

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

واقعا مردی هم هست که غرور نداشته باشه و بشینه اینا را بخوره!!!!!😐😐😐😐😐

ازش کم نمیشه خورد و خوراکشم دادن؟!!

میفهمم که بیکار و علاف و بی پولی و صب تا شب زل زدی  به نی نی سایت، میفهمم که چرا اینجایی و بین مردا جات نیست!!!!😉😉😉😉ولی نمیفهمم چرا همش دنبال منی!!!!!😂😂😂😂😂😂 بکوری چشمت بله خوشبختم و کاربریمم نمیترکه 😉😉😉😉😉ترا پشم هم حساب نمیکنم که تو تاپیکا جوابتو بدم، اینجا گفتم که هر لحظه که چکم میکنی ببینی😂😂درضمن من همیشه تو سایت آنلاینم اونم به تو مربوط نیست حوصلتم بیشتر ندارم برات توضیح بدم✋
1716
1709
مجبور نیس تااین حد پرکنه که این دیگه چشمو همچشمیه یه مقدار میدن اول زندگی کمک باشه

دقیقاااینا دیگه برا چشم وهم چشمی اگه نه یه مختصر فقط درحد نیااز چنذروز اول نه دیگه چندسال اول

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
حالاایناهیچ من سیسمونیونمیتونم هضمش کنم یکی بقای نسل میده پدرعروس بایدتاپوشاکشم بده🤮

اخ ک حرفه دلمو زدی . اخه به خانواده دختر چه. مگه تا چیزی میشه نمیگن بچه از ماعه. از خونه ماعه. از نسله ماعه چرا اینموقع ک میشه میگن سیسمونی پایه خانواده دختره😡😩

نی نی سایت نگو بگو سایت عجایب😏

ما هم رسم داریم مواد غذایی رو جهیزیه باشه ولی نه دیگه 28 مدل مربا و 34 مدل سس. در حد نیاز چند روزه. همینه که توقعا رفته بالا. آها راستی رو جهیزیه چایی هم نمیدیم. پسر خودش باید بره صبح بخره 😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

اطراف ما که اصلا از اين رسماي مسخره نداريم  هر کي هم در حد توان به بچش جهيزيه ميده من اولين بار ني ني سايت ديدم يخچال عروس رو پر ميکنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ني ني تو دلمو با دلهاي پاک و مهربونتون يه صلوات مهمون کنيد تا صحيح و سالم به دنيا بياد🙏😘😘😘
1651