2726
عنوان

فال و سرگرمی زود بیایین براتون بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 454 پست
خودشون درست کردن عکس حذف میکنن. برا بعضیا خودم خوردم. بعضیا عکس فنجون اشون هست  ضمن اینکه بچه ...

بگیر برا من زینب

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
چشم عکس فنجون بذار چشم ممنونم

سلام عزبزم به نیت من بگیر.ولی اگه فالت نتی است نمبخام.اگه قهوه میخوری برام بگیر...بگو به نیت معصومه....خواهش میکنم یادت نره

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خودشون درست کردن عکس حذف میکنن. برا بعضیا خودم خوردم. بعضیا عکس فنجون اشون هست  ضمن اینکه بچه ...

من الان قهوه ندارم😣😥میشه خودت به جای من بخوری خواهش میکنم 🙏

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
عکس فنجون برام بذارید

عزیزم من قهوه ندارم میشه خودت ب جای من قهوه بخوری

برام بگیر باشه؟؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

سلام عشق مهربونم.به نیت کار گرفتنم  

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
قهوه. عکس فنجون

گلی من به قهوه و یسری چیزای دیگه مثل دارچین و کیوی آلرژی دارم، هیچوقت نمیتونم بخورم

ممکنه خودتون بجام بخورید؟؟؟

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
ذهن نا آرومی داری حتی نمیتونی تمرکز کنی روی ی چیزی  ناراحتی داری با ی شخص ملاقات سودمند داری ...

عشق جان این قهوه واسه اون موردی بود ک بهت گفتم😙

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2706