1874
1955
عنوان

خشته شدم

347 بازدید | 36 پست

دیگه تا کی امروز ۴۳ روز شده پریود نشدم جعفری و زعفران و رازیانه هرچی بود رو خوردم انگار نه انگار 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

اگه مطمینی باردار نیستی هر روز روزی ی لیوان آویشن و پونه دم کن... زیر دلت روغن سیاه دانه چرب کنید شال ببندید برید پياده روی... زعفران نخورید

امیرحسین جانم ماندنت شبیه معجزه ای ست مثل سالم ماندن انگشتر حاج قاسم بعد از اصابت موشک
اگه مطمینی باردار نیستی هر روز روزی ی لیوان آویشن و پونه دم کن... زیر دلت روغن سیاه دانه چرب کنید شا ...

زعفران خوردم دیروز بیبی چک زدم منفی بود 

من کافیه یه ذره آویشن بخورم فرتی پری میشم انقد بدنم حساسه آماده پری شدنه همبشه یه بار سیاه دانه خور ...

مرسی اونم میخورم

1967

امپول پرژسترون بگیر بزن راحت  یه هفته بعد یا زودترش پری میشی 

چقدر اویشن بخوری اخه

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
دکتررفتی شایدکیستی یاتبنلی داشته باشه پگیری کن 

تنبلی مطمئنم دارم نه هنوز نرفتم فردا قراره برم

1976
امپول پرژسترون بگیر بزن راحت  یه هفته بعد یا زودترش پری میشی  چقدر اویشن بخوری اخه

ضرر نداره؟

1718