1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

اگه مطمینی باردار نیستی هر روز روزی ی لیوان آویشن و پونه دم کن... زیر دلت روغن سیاه دانه چرب کنید شال ببندید برید پياده روی... زعفران نخورید

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به لطف خدا و توسل به حضرت زهرا باردارم به وسیله طب سنتی اسلامی
اگه مطمینی باردار نیستی هر روز روزی ی لیوان آویشن و پونه دم کن... زیر دلت روغن سیاه دانه چرب کنید شا ...

زعفران خوردم دیروز بیبی چک زدم منفی بود 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤
1668
مرسی اونم میخورم

دکتررفتی شایدکیستی یاتبنلی داشته باشه پگیری کن 

سَـــرسَـــری رد شـــو ،و ..زنـــــدگـــــی کـن !دقّــــت ،دق اَت مــــی دهـــــد!سهم من ازتورویا من باتوزندگی میکنم تومنوخیلی دوستداری میایی جلو دستمومیگیری اما...چشاموبازمیکنم فقط ازتویه چیز برام باقی میمونه حس دلتنگی💔

امپول پرژسترون بگیر بزن راحت  یه هفته بعد یا زودترش پری میشی 

چقدر اویشن بخوری اخه

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
همه خوابن😊

توبیداری😁

سَـــرسَـــری رد شـــو ،و ..زنـــــدگـــــی کـن !دقّــــت ،دق اَت مــــی دهـــــد!سهم من ازتورویا من باتوزندگی میکنم تومنوخیلی دوستداری میایی جلو دستمومیگیری اما...چشاموبازمیکنم فقط ازتویه چیز برام باقی میمونه حس دلتنگی💔
تنبلی مطمئنم دارم نه هنوز نرفتم فردا قراره برم

ایشاالله ک تنبلی نباشه

1651