2733
2734
عنوان

خانوما تورو خدا یه لحظه بیاید

415 بازدید | 61 پست

شوهرم چند ساله تو خواب یهو بیدار میشه میترسه درو نگاه میکنه نگاه های ترسناک میکنه گوشیم زنگ خورد الان رفته بود توی کمد دیواری رو نگاه میکرد میخنده ترسناک بلند میشه زدم اینترنت میگه علایم تشنجه مادرشوهرم به دنیا که اومده مریض بوده تشنجی هستش یعنی شوهرمم اینجوریه؟؟

خدایا عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ممکنه ولی باید بیشتر تحقیق کنی چون نمیشه فقط بخاطر یه شباهت شوهرتم اینطور بدونی  اگه شوهرت شبا ...

اره تحقیق میکنم ناخنای شصتش فرق میکنه شصت پاهاش هم همینطور میگم تو مادرش تو بارداری قویترین قرصا رو خورده صدرصد تاثییر گذاشته 

خدایا عاشقتم

بعضیا عادت دارن تو خواب.چندشب پیش شوهر من یه دفعه بلند شد بچه رو گرفت بغل یه لگد زدبهم گفت مگه نمیبینی زلزله اومده پاشو فرار کن. بچه رو از دستش گرفتم گفتم میخوای بری خودت برو...  اصلا تو خواب برنامه داره   دیشب از دستش راحت بودم رفت تهران واسه فوتبال الانم تو راهه داره میاد. ای راحت خوابیدم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
اره تحقیق میکنم ناخنای شصتش فرق میکنه شصت پاهاش هم همینطور میگم تو مادرش تو بارداری قویترین قرصا رو ...

من شنیدم اگه شصت با هم متفاوت یاشه نشانه دوشخصیتی بودنه

اگه دوست  داری به صلوات بفرست 
2706