2737
2734

💰کار در منزل💰

سلام کار در منزل با در امد میلیونی در منزل خود بدون هزینه رفت و امد و بدون استرس از بیکاری و نگران به در امد میلیونی برسید

سلام

کار جین کردن لباس زیر (شرت و سوتین )زنانه میباشد.

کار شما : ابتدا رنگ ها و سایز ها رو جدا کرده و داخل هر پک جوری گذاشته ک رنگ و سایز تکراری نداشته باشد و سپس با سنجاق به ان اتکیت میچسبانید در ضمن سنجاق و اتکیت و کاور ب شما تحویل داده میشود.

تعداد قرار گیری هر شرت در کاور

ست های ۶ تایی و ۱۲ تایی دارد که بستگی به مدل و طرح کار دارد که برای صحولت در انجام کار شما یک کاور به عنوان نمونه داده میشود..

تعداد قرار گیری ست های سوتین از شماره ۶۰ تا ۱۰۰ به ترتیب گذاشته میشود توجه فرمایید ست کردن سوتین به طوری میباشد که از هر سایز فقط یک رنگ در یک جین میگذارید ب عنوان مثال یک کاور فقط مشکی از کل سایز ها به ترتیب یک کاور فقط سفید از کل سایز به ترتیب و ............

تعداد تحویلی ۳۶۰ عدد سوتین ک باید ۱۰ کاور بشود

و تعداد تحویلی شرت ها ۲۴۰ عدد ک باید ۴۰ کاور ۶ تایی و ۲۰ کاور ۱۲ تایی بشود

لطفا از هر گونه خلاقیت و ابتکار خودداری کنید فقط طبق نمونه انجام دهید لطفا

دستمزد هر عدد سوتین ۱۵۰۰ میباشد که جمعا ۵۴۰ هزار تومن میشود

دستمزد هر عدد شرت ۱۰۰۰ میباشد ک جمعا ۲۴۰ هزار تومن میشود.

کار جویان محترم موظف هستند تعداد کار تحویل گرفته را کامل و به نحو احسن انجام دهند زیرا ما بر روی کلر تحویلی از سمت شما حساب میکنیم و مشتریان ما به صورت منظم نیازمند ارسال بار میباشند.

حداقل مدت زمان تحویل کار مجدد ۵ روز و حداکثر ۱۰ روز میباشد.

کار جویانی که بتوانن نسبت به بقیه کار بیشتری انجام دهند در ماه در هر ماه به ۳ نفر اول مبلغ ۱۰۰ تومان پاداش داده میشود . سفارشها توسط پیک ارسال میشود و بعد تکمیل از جانب شما پیک جهت دریافت و تسویه حضوری خدمت میرسد

برای ارائه همکاری متقابل شرایط زیر را بخوانید

در صورت تمایل ب همکاری

مبلغ 40 هزار تومن حق هزینه ارسال و پیک میباشد که  برای سفارش واریز میشود و دیگر هیچ هزینه ای لازم نیست پرداخت کنید

جهت ضمانت برای ارسال بار ملک شما چه استیجاری چه صاحب ملک باشید تو قرار داد میاد

. صورت پذیرفتن شرایط شماره کارت گرفته و فیش40هزار تومان را واریزی نموده و عکس ان را ارسال نمایید برای تایید سفارش و عدم برگشتی از جانب شما این مبلغ گرفته میشودو ۴۸ساعت بعد واریز ان سفارش ارسال میگردد با تشکر شرایطمون به همین شکل هست در صورت تمایل پیام دهید

خواهر شوهرمن سال پیش از دیوار این اگهی رو ۲۵ تومن بود زد .

بعد زنگ زدن یه هفته دیگه کار میاریم برات هنوزم منتظره یه هفته سر برسه 😂😂🤣

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه میگن پول بده شک کن وگرنه به امتحانش می ارزه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731

چ بگم والا زمانه طوری شده ک نمیشه راحت اعتماد کرد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738

منم سال ۹۰ از ماهواره ی مسابقه رو جواب دادم .زنگ زد گفتش ک ۱میلیون وسیله برنده شدی ۵۰ واریز کن تا بفرستیم وسایلو .واریز ک کردم گوشیش خاااااااموش شد برا همیشه😂

برای شادی روح بابای خوبم لطفن صلوات😭

فقط میخوان پول بگیرن 

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

من انقد از این موردا تو دیوار دیدم حاضرم برات دست روقران بزارم ک اینم صدرصد کلاهبرداریه

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

نگو که باور کردی

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2706