2726
دختر اولم از اول غذا رو تو دهنش نگه میداشت. اصلا نمیجوید. به روز ماست و اب و  اب خورشت پایین ...

وای خدا . کلا دختر منم مث دخترای شماس. 

قبلا نمیدونست قورت میداد بالا میوورد 

الان هم ک میدونه اگه قورت بده بالا میاره تو دهنش نگه میداره زیاد ک شد یا میندازه بیرون یا قورت میده ک مجدد حالت خفگی داره و باز بالا میاره. 

دختر من رفلاکسی شدید هست البته. 

زیر نظر فوق تخصص هست . 

یه سر بردمش بلع درمانی چون نارس بوده گفتن چون راحت شیر میخوره بلعش مشکل نداره ولی گگش رو میکشیم جلو ک دیگه راحت بفرسته پایین ترسیدم رفتم از دکترش پرسیدم گفت عیب نداره بزار انجام بدن .

حالا میخوام ببرم مطمئن شم ک لوزه سومش نییست بعد ببرم گگش رو بکشن جلو . 

عزیزم منم تازه میخوام دخترم رو ببرم بلع درمانی

اینی که گفتی چیه؟

میشه توضیح بدی؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم تازه میخوام دخترم رو ببرم بلع درمانی اینی که گفتی چیه؟ میشه توضیح بدی؟

خودمم درست نمیدونم ولی یه جورایی بهش کمک میشه ک چیزای حجم دار رو بتونه قورت بده  مثل اینکه مثلا کمی گلوش گشادتر بشه همچین چیزی

ممنون گلم.

به امید روزی که بچه هامون خودشون  غذاشون رو بخورن.

برا من که شده آرزو

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2728

استارتر بچت چند ماهگی خوب شد

نکسیوم20 چند ساعت و چقدر بهش میدادی

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
استارتر بچت چند ماهگی خوب شد نکسیوم20 چند ساعت و چقدر بهش میدادی

عزیرم دختر من تا ۷ ماهگی خورد کامل خوب شد بعد یه دفعه ۹ ماهگی با یه شدت بیشتری برگشت بعد از اون پنتوپرازول دادم و دومپریدون رو دادم الان ک ۱۹ ماهشه هنوز داره مصرف میکنه 

و اینکه نکسیوم ناشتا یک چهارم میدادم 

عزیرم دختر من تا ۷ ماهگی خورد کامل خوب شد بعد یه دفعه ۹ ماهگی با یه شدت بیشتری برگشت بعد از اون پنتو ...

پس چرا دکتر دختر من هر دوازده ساعت یک سوم گفت بدم؟

آخه تو میگی رفلاکسش خیلی شدید بوده ولی دختر من رفلاکس پنهان داره بالا نمیاره خوبم هست فقط اگه دارو نخوره نفسش تنگ میشه و هی از خواب میپرهه و هی صورتشو چنگ میزنه

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
پس چرا دکتر دختر من هر دوازده ساعت یک سوم گفت بدم؟ آخه تو میگی رفلاکسش خیلی شدید بوده ولی دختر من ر ...

نمیدونم عزیزم 

هردکتری یه نظری داره 

دختر من از ۲ ماهگی تا ۷ ماهگی ک خورد این مقدار میخورد 

شما تازه شروع کردی؟

اولش رانیتیدین میخورد

بعد امپرازول

که دیگه براش اثر نداشت حالا نکسیوم داده

نمیدونم عزیزم  هردکتری یه نظری داره  دختر من از ۲ ماهگی تا ۷ ماهگی ک خورد این مقدار میخو ...

از چهل روزگی

اسی قد دخترت موقع تولد و شش ماهگی چقدر بود

تولد ۴۶ بود ولی ۶ ماهگی یادم نیست  راستی دختر شما هفته چند بدنیا اومد؟

آخر 35هفته

قدش روی نموداره؟

2706