2703
2553
دوستم 1.5 سال پیش زایمان کرده میگه جن ها رو میدیدم دورو برم میان تا وقتی که روز 10 رفتم غسل کردم بازم بودن امامن ازشون نمیترسیدم....مامانم اینا هم میدیدن و منو تا 20 روز تنها نمیزاشتن....یا میگه میودن و به پشتم مشت میزدن....باورتون میشه عایا؟؟آخه طرف اصلا اهل بلف و دروغ گویی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
عاغا غفلت نکنین هااااااااااااااااااااااااااااااااااا یه سوزن حتما داشته باشین... والا با بچه ک نمیشه کار خونه کرد حداقل جنه کارا رو انجام بده
حماقت یعنی صداقت داشتن با کسی که سیاست دارد !
من توی یک مقاله خوندم که چون تو ۴۰ روز اول ( تو زمانهای قدیم ) احتمال اینکه بچه به دلایل مختلف پزشکی و ... از دنیا بره ُ به همین خاطر میگفتن احتمال هست زال بچه رو ببره به این خاطر که مادر تو ۴۰ روز اول زیاد به بچه دل نبنده و امکان نبودنش رو بده
قدیما نمیدونستن بهداشت و میکروب چیه میگفتن عال زنا رو میبره... پیاز میذاشتن بالای سر زائو.. درواقع پیاز میکروبا رو جذب میکرده
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706