2733
2734
عنوان

کدبانوهای آشپز بیاین

192 بازدید | 12 پست

تاحالا تو خونه نون بربری پختین؟ دستورشو میذارین برام؟

بوچ بوچ 😁

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

نون بربری نه.

ولی نون پختم.

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نون بربری نه. ولی نون پختم.

دلم نون بربری میخواد.ولی میشه دستور اون نونی ک پختیو بذاری گلم؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2728
باید میگفتی نانواها بیان

خخ😅

دیگه نونوا که نیستیم.کدبانوییم😄

خخخخ😅😅

2738

من اول مخمر رو با يه مقدار اب ولرم با يك يا دو ق چ شكر ميزارم تا كف كنه. بعد همه ي مواد رو با هم مخلوط ميكنيم و و خمير رو ورز ميديم ( آرد ،نمك ، شير ولرم يا آب ولرم و يه مقدار كره و مخمر ). 

خمير سفت يا خيليي شل نباشه. بعد كه خمير خوب ورز دادي  قبل اينكه بهش استراحت بدي روي كاغذ روغني پهنش كن و اونطوري كه ميخواي بهش شكل بده و روي سيني فر بزارش . 

روي خمير پهن شده رو يكم شير ولرم يا اب  ولرم بمال و روش هم با كنجد و  ... تزيين كن .روش يه ظرف ديگه  كه به خمير نخوره بزار و روشو با يه دستمال تميز بپوشون و بزار يكي دو ساعت استراحت كنه. بعد بزار تو فر تا بپزه.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
دلم نون بربری میخواد.ولی میشه دستور اون نونی ک پختیو بذاری گلم؟

بله حتما.

یه قاشق خمیر مایه.

یه فنجون اب ولرم.

ارد ۲۳فنجون یا بیشتر.

روغن نصف فنجون

نمک ب مقدار لازم

یه حبه قند.

اب و نمک و روغن رو توی یه ظرف بریز بعد خمیر مایه و قند رو بنداز.

بعد ارد رو ک الک کردی کم کم اضافه کن.

سعی کن زیاد ارد نزنی فقط ب اندازه ای ک ب دستت نچسبه ارد بریز.

بعد یکم دستت رو چرب کن و خمیر رو ورز بده.

بعد ک خمیر اماده شد(دیگه ب دستت نچسبید)روش رو با پلاستیک بپوشون بعد دور یه پتو یا حوله بپیچون و کنار بخاری یا شوفاژ بزار.

نیم ساعت بعد خمیرت امادست 

یکم روغن بزن ب دستات و خمیر رو ورز بده یکم

بعد یه گوله اندازه مشتت بردار از خمیر و ب شکل نون بربری پهن کن وسط سینی.

بعد روی خمیرت هم رومال بزن.

)تخم مرغ بزن و کنجد یا تخم خرفه یا هرچی ک دوس داری)

بعد بزار توی فر و درست کن.

هرجا مشکل داشتی بگو بهم

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
بله حتما. یه قاشق خمیر مایه. یه فنجون اب ولرم. ارد ۲۳فنجون یا بیشتر. روغن نصف فنجون نمک ب مقدار ...

ممنون عزیزم. 😘

من اول مخمر رو با يه مقدار اب ولرم با يك يا دو ق چ شكر ميزارم تا كف كنه. بعد همه ي مواد رو با هم مخل ...

ممنون عزیزم. اینجوری شبیه نون تست میشه، نه؟

ممنون عزیزم. اینجوری شبیه نون تست میشه، نه؟

نه مثل نون بربري ميشه تقريبا. من ماهي يك بار درست ميكنم براي صبحانه. 

البته نون بربري نونوايي چيز ديگست.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش