2726

مثلا امروز عقد پسر خالم هست از دست شیطونی پسرم حاضر نشدم برم 

چون هم شهرستان هست هم باید با اتوبوس میرفتم

حوصله تو اتوبوس بودن با این وروجک که میخواد به همه جا سرک بکشه نداشتم

از طرفی هم همه فامیل جمع هستن دام میخواست بودم

کسی تابحال همچنین شرایطی بوده؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی جاها نمیرفتم جایی هم میرفتم از بس دنبالش راه میرفتم خسته تر میشدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
اره اصلشم همینه

اما همه دارن زنگ میزنن خفتم میدن بخاطر یه بچه همش خودت زندانی کردی

همه بچه دارن و....

ولی هر جا میرم هیچی از مهمونی نمی‌فهمم و پسرم هم حرف گوش کن نیس 

بدتر اذیت میشم 

اما دلم هم گرفته

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

آره عزیزم 

من یه مهمونی یه ساعتها هم نمیتونم برم 

خونه بابام هم شده سالی یه بار

البته من 3تا بچه دارم. شهر عزیزم هستم. اگه بهت بگم از اردیبهشت تا الان یه مهمونی نرفتم باور میکنی . ولی چه کنم به خاطر بچه مجبورم

فقط اومدم بگم شیرمادرت حلالت خانومی.کسیکه بچش شلوغه واذیت میکنه یابهانه وسایل دیگران ومیگیره لازم نیست همه مهمونی هاومناسبتاروبره.من جاریم دوتاپسرداره هردفعه میومدبایدکل اسباب بازی های پسرم وعروسک هایی روکه بابدبختی روسقف ودیوارزدیم وبیاریم پایین واسش.مامانشم یک کلمه نمیگفت بسه بچه بشین

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
اما همه دارن زنگ میزنن خفتم میدن بخاطر یه بچه همش خودت زندانی کردی همه بچه دارن و.... ولی هر جا می ...

حالا اگه میرفتی همینا بهت میگفتن وای چقد بچت اذیت میکنه و تو دلشون میگفتن خب نمیومد با این بچش

من سر دو تا پسرام اینجوری بودم و هستم ، حتی جایی میرم مهمونی کوفتم میشه انقدر که باید مداظب وسایل صا ...

دقیقا

حرف و درک نکردن بقیه هم بدتر

همه بهم میگن سخت میگیری زیاد شور میزنی 

در حالی که با شناختی که از کنجکاااپی زیاد و شیطنت پسرم و اینکه خیییلی دور وسایل خطرناک می‌ره می‌دونم شور زدنم الکی نیس

من خیلی جاها نمیرفتم جایی هم میرفتم از بس دنبالش راه میرفتم خسته تر میشدم

آخ که کامل درک میکنم

کار خوبی میکنید

فامیلای ما خدا خیرشون بده یجا میرن اصلا بچه هاشونو کنترل نمیکنن چیز سالم برای ما نزاشتن واقعا از این مادرای بی خیال متنفرم خونه خودشون بچه رو کنترل میکنن میرن مهمونی انگار وارد جنگل شدن

آره عزیزم  من یه مهمونی یه ساعتها هم نمیتونم برم  خونه بابام هم شده سالی یه بار البته م ...

خدا حفظش کنه

خوبه حداقل اینجا چند نفر هستن که درکم کنن آروم بشم

بخدا چند تا همسن پسرم تو فامیل هست، مامانهاشون راحت و ریلکس همه جا هم میرن

البته که بچه هاشونم آرومتر و حرف گوش کن ترن

آخ که کامل درک میکنم

ولی بدون ضرر نمیکنی الان هیچ زمان هیچکی نمیتونه بگه پسر من تو خونش خرابکاری کرده و ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706