2737
2734
عنوان

مامان و باباهای سایت

106 بازدید | 12 پست

فرض کنین زمان برگشته به قبل از اولین بچه‌تون. فرض کنین این بار متوجه شدین نمی‌تونین مادر یا پدر بشین و هیچ امکانی براتون وجود نداره.

حالا باتوجه به این که نمی‌تونین مادر یا پدر بشین چی کار می‌‌کنین؟

(حرفایی مثه این که از غصه می‌میرم یا بدون فرزندم هرگز به کنار. اما خیلیا هستن که هیچ‌وقت امکان بدنی یا مالی یا روحی بچه‌دارشدن رو پیدا نمی‌کنن. و اونام دارن به زندگی ادامه می‌دن. فرض کنین یکی از این دسته بودین).

خداروشکر ک دوتا بچه هامو دارم

ولی اگه برمیگشتم عقب و بچه دار نمیشدم من مشکل نداشتم ولی برا شوهرم مهم بود

من از عذاب دوری مریضی اینا اصلا دلم نمیخواست بچه بیارم الان ۴ ساله فقط استرس دارم

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم تصمیم گرفتم به بچه دار نشدن... و خیلی هم راضیم. و بیشتر ناراحتم که کسایی تصمیم به بچه دار شدن میگیرن که واقعا نباید حتی یه حیوان خانگی داشته باشن

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

پرورشگاه این همه نی‌نی‌خوشگل 😍😍😍😍😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

قطعا زندگیم بعد یه مدت یکنواخت میشد و با شوهرم به بحران میخوردیم و احتمالا طلاق

چون یبار دکتر گفت شاید بارداریم طول بکشه؛همین شد برامون بحران

شوهرم بهم تلقین میکرد با وجود جلوگیری. تا حدی که یه چشمم اه بود یه چشمم اشک

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒

قطعاا یه بچه به فرزندی قبول میکردم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

صبر میکردم تا آماده بشم و خدا بهم نی نی بده ولی از دعا کردن دست بر نمی داشتم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹