2737
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا گرفتم خلاصه

| مشاهده متن کامل بحث + 146742 بازدید | 250 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نتیجه رو لگو لطفا

برای من ک نتیجه ی خاصی نداشت کم اشتها شدم اما وزنم ثابت موند منم ادامه ندادم و بجاش رژیم گرفتم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
بچه ها لطفا اینو منتشر کنید این قرص های لاغری ک تو اینجا میزنه میگه مهاباد داره اصله گولشونو نخورین ...

سلام من مهابادم عزیزم از کجا گرفتی؟شکایت کن حتما

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2738

منم گلوریا گرفتم بچه ها ی‌ ماه خوردم لاغرم شدم ولی دهنم داره از بی خوابی و ضعف دست و پا سرویس میشه هفته اول روز سوم احساس مرگ داشتم قشنگ اخر شبم کارم کشید ب سرم فشارم رو ۷ بود تپش قلب گر گرفتی تشنگی انرژی زیاد بی خوابی شدیددددددددددد هفته اول و کااااامل خوابیدم الانم شاید ی ساعت بخوابم ولی ذهنم بیداره افسرده هم شدم هیچی بهم حال نمیده عصبی شدم و ریزش موی شددددید و بالاتر رفتن نمره چشمام ضعف دست و پامم خیلی شدیده

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

منم با تعریف خیلیا گلوریا گرفتم الان روز چهارمه از روز اول بیخوابی شدید شب یک ساعت خوابیدم تشنگی ضعف و بیحالی داشتم ک من تند تند یک کمی عسل با بعضی مواقع نمک میخوردم ک حالم خوب میشد اون ضعف و بیحالی بخاطر فشار پایین من میخوردم خوب میشدم این علائم از روز چهارم بهتر شد خوابم زیاد شد ضعف ب اون صورت نداشتم ولی در کل خوبه خودمم وزن کردم ۳کیلو تا الان کم کردم

2706