2737
2734

سلام من همسرم دندانپزشکه و خیلیم کارش عالیه میخوای توضیح بدم؟کامپوزیت یه لایه خیلی نازک از روی دندون بر میذارم و مواد سفید میذارم و دندون خیلی کم تغییر میکنه ولی طبیعیه و زیبایی خودشو داره و هر دندون ۵۰۰-۷۰۰ تومنه ولی خیلی مراقبت می‌خواد و مثلا ته دیگ بخوری ممکنه بشکنه !و دخانیات هم تعطیل !

لمینت دندون رو کامل مینا شن تا کوچولو بشه و قالب میگی ن و در لابراتوار سایز و رنگ و خلاصه مدلی که بخوای برات میسازن و میچسبونن و دوامش عالیه و بعد چسبوندن میتونن یکم تراش بدن تا مثلا کوچیک تر کنن ولی اینو بدون لمینت راه برگشت نداره و ممکنه ظاهرش مصنوعی باشه ولی کامپوزیت همیشه راه برگشت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامپوزیت اگه دندونای خودت جلو نباشن تراش زیاد نمیخوره هزینش هم بستگی داره ب دکترت از ۴۰۰ تومن هس تا ۷۰۰ اینا!ب رنگشم بستگی داره رنگ دندونای خودت یا زرد کم تره مثلا سفید هالیوودی گرون تره یا سفید طبیعی ک مابین هالیوودی و زرده هم قیمتش مثه هالیوودیه !من ۸ واحد بالارو زدم هر واحد ۶۵۰ ولی گفت زرد میشه ۵۰۰ ک اونو وقتی میزنن ک مثلا یه واحد یا دوسه واحد میخوای بزنی اون رنگی میکنن ک ب بقیه دندونا بیاد وقتی همشو میخوای انجام بدی سفید طبیعی خوبه !من راضیم از ظاهرش  ولی خیلی باید بهش برسی مسواک بزنی و دهان شویه چیزای سفتم گاز نزنی

2728
کامپوزیت اگه دندونای خودت جلو نباشن تراش زیاد نمیخوره هزینش هم بستگی داره ب دکترت از ۴۰۰ تومن هس تا ...

اگه زرد بشه نمیشه بلیچینگش کرد؟ بعد اینکه من فک کنم دندون شماره ۲م عصب ‌کشی میخواد باید اول درستش کنم؟😢خیلی میترسم از عصب کشی جلو

قیمت خدمات دندان پزشکی هر روز تغییر میکنه

چیزی نمیشه گفت 

قیمت الان با 3 ماه پیش فرق می کنه

پیشنهاد من این که بری از متخصص بپرسی یا مشاوره بگیری

سایت کلینیک سریتا مشاوره تلفنی رایگان داره شمارش اینه 02191009918

اینم صفحه قیمت کامپوزیت کلینیک سریتا هست   

https://drserita.com/قیمت-کامپوزیت-دندان/

2738
هر دندون ۳ میلیون؟! الان یکی دیگه تو این تاپیک میگه ۵۰۰ که

من هر دندون ۱۶۰۰ دادم . دیگه زیر یک تومن احتمالا برند خوبی نیس و زود زرد میشه . با ممکنه از این مدلایی باشه که مثل مقوا میاد جلو .ب

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️