2726
عنوان

امکان پریود در زمان بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 157627 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار سقط داشتم البته ناخواسته بوده و منم نمیدونستم که باردارم

سقط بدلیل دندون کشیدن بود ینی اصلا اطلاع نداشتم

و تا اون موقع مثله همیشه پریود میشودم

الان که دیگه جلوگیری به هیچ عنوان نمیکنم این ماه هم علائم بارداری رو دارم هم پریود شدم البته دو روز بود فقط ولی با درد و خونریزی زیاد

سلام دوستان،من چهارماهه اقدام کردم برای بارداری.ولی هردفه سروقت پریود میشدم،این ماه دیگه واقعا امیدوار شده بودم،چون 6 روز گذشت و خبری نبود،تا اینکه امروز کمی خونریزی داشتم،ولی کمه،آیا امکانش هس باردار باشم؟اعصابم حسابی داغونه

منم پریود میشدم . من پری هام 7 روزه بود که 4 روزشو خونریزی داشتم ولی تو بارداری روز اول و سوم لک بود ...

سلام عزیزم،  میشه راهنماییم کنی،  منم حدود سه هفته پیش اقدام کردم به بارداری چند روز هم از زمان پریودیم گذشته هنوز تست ندادم ولی متاسفانه امروز خونریزی شبیه پریودی دارم خیلی ناراحتم.  میخواستم بپرسم که آیا خونریزی واقعا فرقی با پریودی نداره ممکنه که من هنوز باردار باشم؟ 

سلام . لطفا سریع هرکی مطمئنه جواب سوالمو بده مرسی.من تقریبا 3ماه پیش نزدیکی داشتم که اون موقع پریودم یه 10روزی بود عقب افتاده بود هنوز پریود نشده بودم یک هفته بعد از نزدیکی پریود شدم اما پریود بعدیم هنوز 2ماهه گذشته نشدم 6تا امپول پروژسترون زدم که دوتاش همین سه شنبه بود الان 4روزه از زدن دوتا اخری گذشته هنوز خبری نیست.حین نزدیکی اصلا چیزی داخل نریخت اما نمیدونم چرا پریود نمیشم

2706