2726
عنوان

رفتم عطاری قرص لاغری گرفتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 251908 بازدید | 115 پست

خواهش میکنم یکی بگه داروخانه ای قرص تینوید هم هست اخه ازاد خیلی گرونه اسم داروخانه ایش
دی اتیل پرپیون هیدروکلراید که اسم تجاری اش تینوید هست

رادیکتیل هم اسم داروخانه ایش سیبوترامین هست

تو روخدا کمک کنید کسی اگر میدونه کدوم داروخانه داره آزادخیلی گرونه من بندرعباس هستم فقط زود بگید دوستان تو رو خدا 

سلام

واقعا چجوری از عطاری قرص میخری 

من یه بار قیمت کردم هم خیلی قیمتش بالاتر از قیمت اصلی قرص بود و هم اصلا معلوم نبود این قرص واقعا اصل هست یا نه یعنی ممکن خودشون قرص درست کرده باشن 

حداقل از یه شرکت معتبر خرید کنیدکه اگر مشکلی پیش اومد پاسخ گو باشن 

من همیشه برای خودم یا خانوادم از شرکت کارن خرید کردم هم قرصاشون اصل و هم قرص مناسب بهم پیشنهاد میدن

خانم بهجو که مشاورشون خیلی عالی راهنمایی میکنه 

شماره شو میزارم اگر واستید زنگ بزنید ازش مشاوره بگیرید

09108572827

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی هست از قرص رازبری کتون استفاده کرده باشه  من حدود 10روز استفاده کردم 5 کیلو 850 گرم کم کرد ...

من هم از این قرص خوردم واقعا عالیه خیلی خوب وزن و اشتها کاهش میده

شما از کجا خریدید؟

2728

من هیچ وقت اعتماد نکردم که از عطاری خرید کنم همیشه از یک سایت خرید میکنم و از محصولاتشون مطمئنم اگر هم به بدنم نساز برام قرص تغییر میدن یا پول پس میگیرم 

خیلی شیک و مجلسی    

ولی الان شروع کردم به مصرف قرص لاغری s5 

کسی مصرف کرده 

من اولش شک داشتم 

ولی واقعا بهترین قرص لاغری بوده که مصرف کردم 

از سایت خریدم 

شماره مشاور

09108572827

من شغلم حسابداری و چون تایم زیادی پشت سیستم میشنم و خیلی هم موقع کار قوز میکنم هم وزنم بالا رفته بود هم شکم افتاده دراوردم وقت ورزش کردن هم ندارم متاسفانه!یمدت بخاطر کبد چربم دمنوش چای ترش یا همون چای مکی مصرف کردم بشدت و بسرعت وزن کم کردم و لاغر شدم الان یکماه نمیخورم دوباره شکم زدم 😔😔😔😔

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹