2737
2734

کسی رو دوست دارم هر کاریم کردم از دلم بره شده خیلی خواستگار بهخاطر علاقمبه این آقا رد کردم

به تمام معنا حس تنهایی و غم دارم خیلی خسته ام

بچه ها همیناللن اشکام پشت هم داره میسوزه 

واقعا دلم برا تنهایی خودم میسوزه

میخوام یا کلا از ذهنم بره یابهش برسم  دعا یا راهی بلدین بهم بگین

بگم مساوره هم رفتم همه کاریم کهگفته کردم نشده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم من 

به ماهم بگووو😥

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2728

چله سوره حشر و چله حدیث کسا متوسل شدن به بانوی دو عالم و حضرت مهدی من بعد از 5 سال رسیدم به عشقم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738
من عزیزم دعای صبی گرفتم. و چله حق شناس انجام دادم

دعتی صبی چیه🤔

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ذکر اسئل الله من فضله رو به نیت عشقت زیاااد مثلا روزی هزار بار بگو.هیچکدوم از نمازهاتم قضا نشه ان شاء الله به زودی نتیجه میگیری فقط ناامید نشو ادامه بده

از رحمت خدا هیچوقت نا امید نشو
دعا گرفتن میترسم الان شما ازدواج کردین باهاش؟؟؟ الان خوشبختین؟؟ میشه یکم توضیح بدی.. برام خدا خیرت ...

استارتر راست میگه

اینا سوالای منم هست☹

2706