2726
تکرر ادرار ، درد شدید زیر دل وحساسیت به بوی ها؟نمیدونم ماله قاعدگیه یا مال بارداری چون همیشه این حالتها رو قبل قاعدگی دارم به جز تکرر ادرار.5 روز تا تارخ قاعدگی مونده
در ضمن باید خون لاله گزینی داشته باشم که ندارم.
یه چیزیه که برا هر کی یه جور بوده برا من همون روز موعد چک نشون داد با چن تا از دوستام چن روز مونده نشون داد و برا چن نفر هم اصلا چک نشون نداد در حالی که باردار بودن
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای من 4 روز به پری مونده بود نشون داد ولی این علائم قطعی نیستن . بهتره صبر کنی

لکه لانه گزینی رو هم همه نمیبینن . گاهی تو ادرار دفع میشه و قابل دیدن نیست .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
اگه من باشم حوصله دودل بودن رو ندارم الان میزاشتم 5 روز بعد هم میزاشتم آخه چک که خرج نداره که استرستو کم میکنه
نمی دونم شاید من خیلی عجولم هههههههههه
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
سلام
بچه ها من دیروز باید پری میشدم اما نشدم بی بی گذاشتم ی خط کم رنگ افتاد امروزم دوباره گذاشتم سریع تر از دیروز خط اومد
حالا به نظرتون میشه بهش اکتفا کرد ؟ فردا برم آز بدم ؟
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
ممنون بجه ها

ایشالا خدا به همه منتظرا خوبشو بده پغ
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2706