2726

سلام خانم‌ها بیاین لطفا سوال دارم ازتون😍😍😍

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید سوالت رو بنویسی زود منتظر بمونی هر کی بلده جواب بده، اونجوری میان میبینن چیزی نیست حوصلشون نمیکشه میرن تاپیک بعدی.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

ببخشید قصد معطل کردن نداشتم 

خانم‌ها من میخوام این رنگ مو رو بزارم به علاوه میخوام موهام براق بشه و خوش حالت چیکار کنم؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
ببخشید قصد معطل کردن نداشتم  خانم‌ها من میخوام این رنگ مو رو بزارم به علاوه میخوام موهام براق ...

این دکلره میخواد.

ترکیب شکلاتی و خاکستری هست.لایت هم داره

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
بگومن یک عددمتخص هستم دراین زمینه

عزیزم یه رنگ مو میخوام که به موهام آسیب نزنه و موهامو براق کنه،

موهام خیلی کدر و بد حالت شده میخوام از این وضعیت درشون بیارم!

این دکلره میخواد. ترکیب شکلاتی و خاکستری هست.

بدون دکلره نمیشه؟؟خیلی تیره ست😕

میگم فیبروز ابرو چجوریه؟ درد داره؟چقد موندگاری داره؟

عزیزم من از هرکی پرسیدم پشیمون شده بود،فقط ماه اولش خوبه بعد از حالت تار تارش در میاد و پخش میشه!

بدون دکلره نمیشه؟؟خیلی تیره ست😕

تیره ست ولی هایلایت داره و 

رنگ خاکستری برای اینکه خودش نشون بده دکلره میخواد حتی تیره ش

وگرنه ی قهوه ای معمولی میشه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
تیره ست ولی هایلایت داره و  رنگ خاکستری برای اینکه خودش نشون بده دکلره میخواد حتی تیره ش وگرن ...

اوهوم،

ببین چه رنگ مویی خوبه؟؟میخوام موهام براق باشه و به موهام آسیب نزنه

2706