2737
2739
عنوان

گرفتگی رگ پا در بارداری

9860 بازدید | 21 پست

سلام من 28 هفته ام تموم شده و حدود ۲ ماه شب تو خواب رگ ساق پام میگیره و با درد از خواب بیدار میشم دکترم بهم قرص منیزیم داده و یه سری نرمش 

ولی دیشب هر ۱۰ دقیقه یکبار رگ پام میگرفت و اصلا نتونستم بخوابم و شب تا صب فقط از درد گریه کردم الان هم اومدم سر کار از بیخوابی چشام  داره بسته میشه

کسی اینجوری بوده؟ چیکار کردید که بهتر شدید؟

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

اره من همش توی خواب پاهام بی حس میشه میخوام بخوابم انگار بی حسسس بی حسسه 

وقتی اول صبح بعضی وقتا هم پاهامو کشش میدم رگش میگیره جوری ک نفسم بند می یاد

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من اسیییییر بودم اصطلاحا میگن پا رگ به رگ میشه نمیدونم چحوری با رسم شکل توضیح بدم که اون حالتپاتو بزاری گ به رگ نمیشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

آخی منم تو بارداری قبلیم آحرای بارداریم ایطور بودم شوهرم برام ماساژش میداد خوب میشد همین.الانم دیروز متوجه شدم باردارم خداکنه ایندفه اینطور نشم😖

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2738

اگه ازمایش دادی وبدنت از کلیسم و ویتامین اینجور چیزا اوکی بوده 

از رگ سیاتیک هس منم سر بارداری دومم اینجوری میشدم بحدی که از شدت درد جیغ میکشیدم ، باید استراحت زیاد داشته باشی من روزایی که کار زیاد میکردم شبش اینجوری میشدم

سلام گلم من پودر منيزيم ميخوردم الان سركارم برم خونه دوست داشته باشي واست عكسشو بفرستم خيليييي ع ...

آره عزیزم رفتی خونهعکسش رو برام بفرست

مرسی

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

ببین مچ پا وقتی بیاد پایین اینجوری میشه باید سعی کنی تو خواب مچ پات رو سیخ نکنی صاف نکنی 

فکر کن این پا 

|_

اون خط کوچیک هم مچ پا و انگشتای پا که وقتی داری راه میری اینجوری میمونه حالا اکه اینو صاف کنی تو خواب مثل زمانی که فکر کن بجه رو پات باشه پا و مچ پا و انگشتای پا همه در یک راستا قرار میگیرن اینجوری

|

/

خوب این حالت باعث گرفتی رگ میشه نباید این حالتی پاتو بزاری سعی کن مچ پاهات و قسمت انگشتات تو خواب جوری بزاری که موقع راه رفتن میزاری

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
اگه ازمایش دادی وبدنت از کلیسم و ویتامین اینجور چیزا اوکی بوده  از رگ سیاتیک هس منم سر بارداری ...

آره آزمایش دادم و همه چی اوکی بوده

ببین مچ پا وقتی بیاد پایین اینجوری میشه باید سعی کنی تو خواب مچ پات رو سیخ نکنی صاف نکنی  فکر ...

از امشب این حالت رو هم حتما امتحان میکنم

مرسی

پس احتمال زیاد همون سیاتیکه  باید استراحتت زیاد بتشه و فشار نیاری منم همینجوری میشدم

شاغلم تا برسم خونه میشه ۵ بعدش هم درگیر کار خونه و شام میشم

واقعا استراحتم کمه

2706