2733
2734

سلام خانما بیاید ثواب کنیم دختر پسرای خوب رو بهم معرفی کنیم فقط معرفی 

خودشون برن خوب و بد هم رو در بیارن خانواده ها برن بیان باهم آشنا بشن و اگر ب درد هم خوردن انشالا ازدواج کنن 

خیلی وقته این تو فکرمه 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ول کن بابا دنبال شر میگردی😂😂

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

قربونت. تو این دورو زمونه واقعا نمیشه این کارو کرد. خدایی نکرده چیزی بشه ادم عذاب وجدان میگیره هر چند که خانواده هام همیشه ادمو مقصر میدونن حتی اگر بگی من فقط معرفی میکنم

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2738

فکرت خوبه 

من یبار ب یه دوست صمیمی ۱۵ سالم یکی و معرفی کردم بهم گفت تو داری منو میفروشی ب کسی ک نمیشناسی.

الانم ۵ ماهه قهره باهام

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
2706