2733
2734

برادرشوهرمجردم ازشهرستان اومده خونمون.

چون من آخرای بارداریم هست وکمرم دردمیکنه  وشوهرم عمل کرده اون ظرفا روشست. رفتم دیدم قابلمه پلوپزم که خیلی حساسه وخودم واسه اینکه خش نیوفته حتی بااسکاچ نمیشستم وبا اسفنج میشستم دیدم باسیم ظرفشویی افتاده به جونش 😦😦😦😦

تااومدم چیزی بگم دیدم شستش وتموم شد دیگه منم هیچی نگفتم.رفتم نگاش کردم دیدم خط خطیش کرده توش کلی خط افتاده😭😭😭😭😭

بیخیال از پسر مجرد چه انتظاری داری گنا داره چیزی نگین بهش😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چ برادر شوهر خوبی ک ظرفاتونو شسته عیب نداره دیگه تذکر بده ک سر بقیه ظرفات این بلارو نیاره البته با روی خوش

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...

عزیزم اون مهمون بود باید خودتون میشستین که اینجور نشه بخدا بارداری اینجور به خطر نمیفته با دوتا ظرف و.... 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
2706