2737
2734
عنوان

سبزه یا سفید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123769 بازدید | 82 پست

رنگ پوست تاثیری ندارد نه تنها رنگ پوست بلکه رنگ چشم و شکلش با صورت و لب هر چیز دیگری تاثیری تو زشتی و زیبایی و انتخاب همسر نداره.

واقعیت اینه که هر وقت احساس کنی کسی شما را دوست داره و با شما شفاف و صادق حرف میزنه احساس امنیت بهتون دست میده و همان باعث عاشق شدن میشه و برای همین هر چیزی که در ان ببینید برایتان زیباست و زیبایی را با ظاهر او دوست دارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارید دلداری میدید ؟ میدونم مردا عاشق زنای سفیدن شوهرم خیلی خوبه بهم هیچی نمیگه بعضی وقتا به ذهنم م ...

سلام عزیزم من بعد 7 سال اومدم بهت بگم دیوانه و برم!😂 امیدوارم تاالان دیگه ب اندازه کافی رو اعتماد به نفست کار کرده باشی.😉

2731

عزیزم فقط یه چیزی رو بگم که اینجا جهان سوم هستیم و چه بسا خیلیها که جهان سوم که هیچی تو دوران 20 یا 30 سال پیش زندگی میکنم و ایده التون هم فرق داره اصلا با دنیای مدرن امروزی تناسب نداره .پس میتونم بگم نظر بعضی به پشمت هم نباشه😽💋

انسانم آرزوست!
سلام. منم سبزه ام. مجرد که بودم عاااااااااااشق پوستم بودم آخه میرفتم استخر همه میپرسیدن برنز کردی می ...

عزیزم شوهرت هم سبزه هست؟ و اگر آره به نظرت ما دخترای سبزه، با پسر سبزه ازدواج نکنیم یا اصلن اهمیت ندیم یا راه های دیگه ای برای از دست ندادنشون و در واقع کم نشدن حرمت و ارزشمون پیدا کنیم؟

خانم سلام ببین این موضوع مطمئنا واسه شوهر شما اهمیتی نداره. من خودم یه پسر بور و چشم آبی م و کارم هم مدلینگ ه ولی نامزدم پوستش سبزس و اصلا برام مهم نیس من خودشو دوس دارم زندگی فقط س ک س نیس واسه ما مردا به جز قیافه و... خیلی چیزای دیگ مهمه

منم سبزه هستم از بچگی از بس هرجا نشستم گفتن دخترباید سفید و تپل باشه که الان اصلا اعتماد به نفس ندارم مخصوصا اینکه کار خدا بدنم از صورتم سبزه تره بااینکه صورت قشنگی دارم ولی الان بزرگترین دغدغه من این شده ک وقتی شوهر کنم شوهرم از بدنم خوشش نیادتماما هم دارم ادمایی رو به زندگیم جذب میکنم که همه دنبال رابطه جنسی اند و هبچکدوم منو به خاطر خودم نمیخوان دیگه واقعا خسته شدم نمیدونم چطوری باید این ذهنیتمو تغییر بدم چیکار کنم که سفید بودنو انقدر با ارزش و خودمو انقدر بی ارزش ندونم

2738

خیلی علمی بخوایم بهش نگاه کنیم، تقریبا همه جای دنیا تمایل مردها به رنگ پوست روشن تر خانوم هاست و تمایل خانم ها بیشتر به رنگ پوست سبزه مردها، و این بخاطر تمایلات تکاملی ژنتیکیه که به نسل های قدیمی تر انسان برمی گرده. ولی این فقط یه معیار کلیه و دلیل نمیشه که همه همینطور فکر کنن چون انسان ها معیارهای دیگه ای هم واسه زیبایی دارند و زیبایی و جذابیت جنس مخالف شامل مجموعه ای از گرایشات ذهنی نسبت به جنس مخالفه و نه فقط در مورد رنگ پوست. اگه شما برای شریک زندگیتون جذاب نبودید، بی علاقگی اون برای ایجاد رابطه جنسی به وضوح نمایان میشد. این نوع عذاب وجدان ها و خود زشت انگاری ها بخاطر اینه که بعضی وقتها ما خودمون رو با جذاب ترین و زیباترین آدمای دنیا مقایسه می کنیم و اصلا به این توجه نداریم که زیبایی یه معیار ذهنیه که آدمای مختلف نمره های مختلفی از نظر جذابیت و زیبایی به یه فرد خاص میدن. اگه شریک زندگیتون از رابطه جنسی با شما لذت میبره، دیگه نیازی به نگران بودن نیست. شما برای اون کاملا زیبا و جذاب هستید (حتی برخی مواقع این زیبایی و جذابیت، میتونه حتی بخاطر ویژ گی های خاص رفتاری و غیر فیزیکی شما باشه). علت خیلی از طلاق ها نارضایتی جنسی هست که اتفاقا ممکنه شریک زندگی قبل از ازدواج خیلی جذاب و زیبا به نظر بیاد ولی بعد از ازدواج ممکنه یه سری ویژگی های رفتاری و درونی اون موجب بشه که دیگه جذاب به نظر نیاد و برعکس..

اینو هم بدونید، رنگ پوست روشن، چهره زیباتر، قد بلندتر، کلا معیارهای عرفی که برای زیبایی و جذابیت تعریف می کنیم، اینا  "ناخودآگاه" باعث غرور میشن و نوعی حس رو به خودشون منتقل میکنن که انگار دیگه نیازی به پیشرفت شخصیتی‌، اجتماعی و حرفه ای ندارند و راحت از طرف بقیه پذیرفته میشن.مخصوصا در مورد ازدواج. من خودم تقریبا میشه گفت سه تا فاکتور بالا رو دارم و الان که ۳۰ سالمه می بینم واقعا همینطوریه. چون همیشه از کوچیکی همه بهم علاقه داشتن و همه رو مجذوب خودم می دیدم، باعث شد ناخودآگاه تو زندگی دنبال پیشرفت نباشم و فکر کنم که خدادادی کاملم، چون همه دوسم دارن. واسه همین اگه یه نفر فهمیده و عاقل باشه زیبایی و جذابیت اصلا فاکتور اصلیش واسه ازدواج نخواهد بود، چون آدمای معمولی تر بیشتر دنبال پیشرفت شخصیتی و اجتماعی هستن و کمتر مغرور هستن. واسه همینه که هرچی سن آقایون بیشتر میشه کمتر به ظاهر جنس مخالف برای ازدواج اهمیت میدن در حالی که اونایی که سن کمتری دارن به شدت مجذوب زیبایی و جذابیت ظاهری و فیزیکی دخترا هستن. خیلی ها این رو بخاطر این میدونن که سن مردها که بالاتر میره از قدرت جنسیشون کم میشه و بخاطر همین فاکتورهاشون تغییر پیدا میکنه ولی این بخاطر کاملتر شدن مغز آقایون و درک بهترشون نسبت به سالای قبلشونه.

عزیزم آدما اصولا جذبِ متضاد خودشون میشن و سفید پوستا،شریک جنسیِ سبزه براشون جذاب تره

هرچند که از لحاظ سلیقه ی اجتماعیِ ایرانی ها،حرفت رو تایید میکنم که پوست روشن تر رو بیشتر میپسندن

اما سبزه های زیادی رو دیدم که خوشگلن

به حرف مردم اهمیت نده

خواهرم سبزه ست،بهش میگن سیاهی

من سفیدم،بهم میگن همرنگ دیواری

باهوش بودن یعنی اینکه،بتونی تو هر موقعیتی که قرار داری،خودتو به بهترین شکل باهاش تطبیق بدی..پس باهوش باش و به فکر رسیدگی به ظاهرت باش و اعتماد به نفس داشته باش و عاشق خودت باش تا شوهرت هم روز به روز بیشتر عاشقت شه

عزیزم ،اگه سبزه و برنزه قشنگ نبود که زن کریستیانو رونالدو سبزه نبود !!!!به بچه ی اولیشم که نگاه کنی میفهمی دوست دختر اولشم  سبزه بوده چون رونالدو خودش سفیده و بچه سبزه شده ،خیلی پوست  گندمی و سبزه و برنزه قشنگ تر از سفیده !  

2706