2726
عنوان

نمیدونم چرا تاپیکای من کسی نمیاد ... حتما باید موضوع جنجالی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم دعام کن خواهر رنگش قهوه ای بود. در حدی که تو سرویس رو دستمال دیدم و حجمشم کم نبود. ولی ...

لکه بینی لانه گذینی هم قهوه ای هست یا صورتی کمرنگ،دعا میکنم از ته قلبم که خدا یه هدیه بذاره تو دلت  

2728
 یدونه نبود. یه روز درمیون زدم ...

مامامی من میگفت تو دوره اقدام طبیعیه یکم حالت پریودت تغییر کنه، یه دکتر برو گرچه میگن بهت صبر کن تا ببینی پریود میشی یانه

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
مامامی من میگفت تو دوره اقدام طبیعیه یکم حالت پریودت تغییر کنه، یه دکتر برو گرچه میگن بهت صبر کن تا ...

تحت نظر پزشکم. دارو مصرف کرده بودم این ماه

من فقط بخاطر اون لک متعجم. سابقه نداشتم

تحت نظر پزشکم. دارو مصرف کرده بودم این ماه من فقط بخاطر اون لک متعجم. سابقه نداشتم

صبر کن حالا شاید لانه گزینی بوده 

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
آخه تو سایت که میگردم اکثرا گفتن بعد از لک دیدن، بی بی مثبت شده. نهایت تا دو روز بعدش ....

نه عزیزم. برا من روزی که بیبیم مثبت شد لک دیدم. 3 روز از موعدم گذشته بود. همه مثل هم نیستن که

2706