2733
2734

من دو سه ماهی هست ک تو عقدم

شوهرم تقریبا یه روز در میون میومد خونمون

اما حس میکنم داداشم نسبت بهش حسودی میکنه(داداشم 26سالشه)

یه ماه پیش داداشم مثلا دعوتمون کرد همین خونه بابام(داداشم مجرده و خونه بابامیم)

کباب گرفت و این حرفا 

نمیدونم بحث سره چی شد ک شوهرم گفت کبابای با قیمت .... بهتر بودن و این حرفا 

حالا دیشب داداشم یادش اومده و ب من میگن شوهرت بی ادبه ک من دعوتتون کردم حالا اون اومده اینجوری نظر میده،هر چقدر هم بد باشه نباید ایراد می گرفت و این حرفا 

بچه ها شوهر من یکم اخلاقش همین مدلی هست یعنی گاهی وقتا از هر چیزی ک تو خونمون هست ایراد میگیره مثلا لواشک داده بودم بهش بعدا از دهنش در رفت ک بدرد نمیخورد و دل دردم کرد و این حرفا ،حالا خودش اصرار میکرد ک لواشکا کجاست 

یا میوه میگیریم خیلی راحت نظر میده ک ترشه 

اما من این چند بار ک رفتم خونشون اصلا از این کارا نکردم 

چیکار کنم باهاش؟ لطفا کسایی ک تجربه دارن کمکم کنن😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم وقتی عقد بودیم همین بود 

حق با برادرته 

من بابام کباب گرفت برای ناهار مادرم خورشت و برنج هم درست کرد .

نا کباب خورد با قیافه چندش بهم گفت .کباب اصلا مزه نداره .مزه ارد میده 

شوهر نامردم حتی از کادو هام ایراد می گرفت

یه بار زدم پارش کردم و از غذا ها و کادوهاش حسابی ایراد گرفتم .آدم شد😁😁😐😐😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2731

حسادت داداش طبیعیه کلا برادرها زور بهشون داره کسی خواهرشون رو بگیره

درمورد این اخلاق شوهرت هم‌بزن تو ذوق ش از چیزی ایراد میگیره بگو همینی که هست مشکلی داری نخور

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بستگی به اخلاق شوهرت داره .مثلا من خودم تلافی که میکنم شوهرم اخلاقشو عوض میکنه .توام امتحان کن هر جور با خانوادت رفتار کرد توام اونجوری رفتار کن اگه ناراحت شد بگو مثل خودت دارم رفتار میکنم 

منم شوهرم وقتی عقد بودیم همین بود  حق با برادرته  من بابام کباب گرفت برای ناهار مادرم خو ...

یعنی منم همینجوری باهاش تا کنم ؟ با حرف زدن درست نمیشه ؟

یعنی منم همینجوری باهاش تا کنم ؟ با حرف زدن درست نمیشه ؟

با شوخی و خنده .جوری که نفهمه داری تلافی میکنی انتقام بگیر 😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

در ضمن کمتر بیاد خونه تون

شام ببرت بیرون ببینتت خرج بزاری روی دستش آدم میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

الان تو تاپکم قبلیم گفتم که باداداشم قهرم داداش منم مثل داداشه تو از اول به شوهرم ورابطه ما حسودی میکرد طوری که وقتی شوهرم به من میگفت خانومم فلان چیزو بیار واز این حرفها داداشم بلند بلند به مسخره میخندید وکلی کارهای دیگه که بخوام بگم طول میکشه اما وقتی خودش زن گرفت بهش میگفت بانو 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
الان تو تاپکم قبلیم گفتم که باداداشم قهرم داداش منم مثل داداشه تو از اول به شوهرم ورابطه ما حسودی می ...

آره الان اینم جو گرفته میگه میخوام زن بگیرم 

شوهرمم رو اعصابمه رفتارش 

اینم اینجوریه

کلا این وسط من گیر کردم 

اصلا به هیچ وجه به شوهرت نگو خانوادم از کارت ناراحت شدن و فلان . ممکنه کدورت ایجاد بشه خودت مدیریت ک ...

چجوری بگم؟ چیکار کنم ؟

بخدا موندم چیکار کنم 😢

چجوری بگم؟ چیکار کنم ؟ بخدا موندم چیکار کنم 😢

هیچی فقط یبار کارشو تلافی کن ببین اصلا ناراخت میشه یا نه .اگ ناراخت نشد معلوم میشه اخلاقش این مدلیه و براش ایراد گرفتن عادیه. اگه ناراحت شد بگو پس چرا خودت اینکارارو میکنی فکر نمیکنی یکی ناراحت بشه اگه گفت کی ناراحت میشه نگو خانوادم بگو خودم 

هیچی فقط یبار کارشو تلافی کن ببین اصلا ناراخت میشه یا نه .اگ ناراخت نشد معلوم میشه اخلاقش این مدلیه ...

بهتر نیس یه روز باهاش صحبت کنم و بهش بگم از این رفتارت ناراحت میشم؟

2706