2703
2553
عنوان

نمیتونم قهر کنم...😐

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 30 پست
منم نه اهل دعوام نه قهر😒بادشمنم هم نمیتونم قهرکنم چه برسه به عزیزم 

منم 

گاهی اوقات به خودم میگم این دفعه دیگه واقعا قهرم 

دو دقه بعدش دارم باهاش میگم و میخندم و بوسش میکنم 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم

خدا نکنه عزیزم 

ولی واقعیه 

من خودمم اینجوریم

البته خب اگه دعوا کنم ببینم طرفم حالا هرکی باشه قهره باهام تعجب میکنم ، میگم دعوا مال قبل بود این چرا قهره 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2720
2714

با هیچ کس نمیتونم قهر کنم زجر میکشم تو تاپیک های قبلیم گفتم دوستم باهام قهر کرد داشتپ روانی میشدم اخرش باهاش دوست شدم

مناز امام حسین و حضرت عباس و با دعاهای شماها حاجتم گرفتم  خدایا شکرت انشالله همتون حاجت روابشین
منم  گاهی اوقات به خودم میگم این دفعه دیگه واقعا قهرم  دو دقه بعدش دارم باهاش میگم و میخ ...

خب کارخوبی میکنی عزیزم قهرواسه بچه هاس بعدچندبارقهرودوری کردن برای شوهرعادت میشه هیچی بهترازمحبت کردن کارسازنیس 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
چه امضای قشنگی

قربونت برم 😍😘ولی یهویی ازعکس پرفایلت ترسیدم عزیزم😁

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2706