1874
1823
عنوان

نمیتونم قهر کنم...😐

283 بازدید | 30 پست

دارم ازار میبینم از این اخلاقم واقعا 😂 

اصلاااا نمیتونم با شوهرم قهر کنم یا کم محلی کنم یا حرف نزنم باهاااش اصلا 

خودشم اینو خیلی خوب میدونه 

میتونم دعوا کنم ولی نمیتونم قهر کنم 

دلیلش چیه واقعا ؟😐

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

منم.نمیتونم.خوبه که!

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من معتقدم پدر اسکلت یک بدن است؛پسر پوست بدن مادر قلب دختر اما رگ و شریان هاست خانه بدون دختر یک چیزهایی کم دارد که همه چیزند...• 

شما یک انسان پاک و بی کینه هستی احسنت

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

منم نه اهل دعوام نه قهر😒بادشمنم هم نمیتونم قهرکنم چه برسه به عزیزم 

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،

ما قهرمون باحاله.البته کلا دوبار پیش اومده.سلام صب بخیر و خسته نباشی و چ خبر و شب بخیر و تشکر بابت همه چی داریم.ولی یکم سرد.من میمیرم اگه با کسی قهر باشم.مخصوصا کسی ک دوسش دارم.

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من معتقدم پدر اسکلت یک بدن است؛پسر پوست بدن مادر قلب دختر اما رگ و شریان هاست خانه بدون دختر یک چیزهایی کم دارد که همه چیزند...• 

خب معلومه دوسش داری 

خدا جان فقط خودت به فریادم برس. به منم سعادت و لیاقت مادر شدن رو بده . فرزند سالم و صالح نصیبم کن کنار همسرم بهترین مامان و بابای دنیا بشیم براش. ی صلوات بدرقه راهم میکنید 
1794
منم نه اهل دعوام نه قهر😒بادشمنم هم نمیتونم قهرکنم چه برسه به عزیزم 

منم 

گاهی اوقات به خودم میگم این دفعه دیگه واقعا قهرم 

دو دقه بعدش دارم باهاش میگم و میخندم و بوسش میکنم 😐

قربونت برم

خدا نکنه عزیزم 

ولی واقعیه 

من خودمم اینجوریم

البته خب اگه دعوا کنم ببینم طرفم حالا هرکی باشه قهره باهام تعجب میکنم ، میگم دعوا مال قبل بود این چرا قهره 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
1718