2737
2734

🚦استخدام🚦

به تعدادی نیروی فعال در اینترنت نیازمندیم

کارها شامل :

✅بازاریاب

✅تایپیست

✅مترجم

✅فروشنده اینترنتی و ...

✅اددمین تلگرام

✅تبلیغ محصولات در گروه ها و سایت ها به صورت اینترنتی

✅فروش محصولات

✅و....

بدون نیاز به مدرک تحصیلی

بدون نیاز حضوری

استخدام از طریق تلگرام

💵با درآمد عالی💵

جهت اطلاع بیشتر و آموزش به پی وی تلگرام مراجعه کنید

@n_s_79

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان خانوم های گل اینا همش دروغه من خودم افتادم تو تله همین کلاهبردارا 25هزار ازت میگیرن ثبت نام میکنن بعد میگن برو مخ بقیه رو بزن مثل همین استارتر مخ هر کیو بزنی 25تومن پول بده ده تومن میدیم بهت به عنوان پورسانت بعدش هیچکدوم اون شغل ها وجود نداره ن مترجمی ن تایپ هیچکدوم دقیقا اسم شرکت هم فناوران دانش بنیان بود میگن برو کارتن پستی تو گروها تبلیغ کن بهت یه تومن میدیم اخه کی کارتن پستی میخره متاسفم براتون 

خدایا دوست دارم😍خدایا عاشقتم😍خدایا دیوونتم😍خدایااااا شکرررررررتتتتتتت😍😍😍
2731
جدی میگی ینی شما بعد از اینکه ۲۵ رو دادی چی گفتن بهت؟

به جون جفت پسرام راست میگم پولو دادم بعد گفتن جذب کن مث همین اسی برو تو گروها تبلیغ کن الکی که کار داریم با درامد عالی من فهمیدم چطوریه زدم بیرون کلاهبرداری حروم خوریه

دور از جون جمع ملتو خر میکنن پولو میگیرن ازشون مثلا همین ادمین تلگرام که اسی نوشته اولش نمیگن هزارتا ممبر باید اد بزنی پولو میگیرن بعد میگن باید کانال بزنی روزی هزارتا ممبر واقعی اد کنی بعد میبینن طرف نمیتونه میگن خب عیبی نداره برو مخ ملتو بزن هر کی 25بده 10تومن مال تو میشه

2738
جدی میگی ینی شما بعد از اینکه ۲۵ رو دادی چی گفتن بهت؟

برای منم پیش اومد دوبار گول خوردم همش کلاهبرداریه الان توی نت و دیوار پر شده از این آگهیای کلاهبرداری که همشونم ادعا دارن مجوز پلیس فتا دارن اما بازم دروغه اصلا اعتنا نکنید 

همش دروغه مارو گول زد

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

اسی همش کلاه برداریع

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

شما همونی نیستین که گفتین اول برای ثبت نام باید ۳۰ تومن واریز کنیم تا شرکت ماه بعد همون ۳۰ تومنو با درامد ماه اول بهمون بده؟

:))))))))

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
دور از جون جمع ملتو خر میکنن پولو میگیرن ازشون مثلا همین ادمین تلگرام که اسی نوشته اولش نمیگن هزارتا ...

ببخشیو عزیرم یه شرکت دانش بنیان بود میگفت باید پنل اینترنی و ازین جور چیزا بفروشید شما نمی دونی 

ببخشیو عزیرم یه شرکت دانش بنیان بود میگفت باید پنل اینترنی و ازین جور چیزا بفروشید شما نمی دونی  ...

ن گلم ولی اینو بدون همشون دروغه گولشون رو نخور اگه اینطور بود الان همه گوشی به دست تو خونه بودن همه هم از دم پولدار

2706