2737
2734

اصلا غذا نميخوره فقط ميخواد شير بخوره خيلي عصبيم كلي وزن كم كرده و اصلا خوب رشد نميكنه

شيرخشكم ميخوره شير خودمم ميخوره

اما همش دلم براش ميسوزه ميگم خيلي زوده گناه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الان اگه از شیرم بگیریش زودتر افت وزن پیدا میکنه براش مولتی ویتامین های اشتها اور بگیر سرلاک بگیر شبیه شیر خشکه بچه ها دوس دارن

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

از شیر گرفتن تاثیری تو غذا خوردنشون خیلی نداره.معمولا بچه ها تا شیر میخورن تپل تر هستن و خوش غذا تر.البته از شیر گرفتن اش که به خودتون مربوطه ولی به نظرم حالا که هم شید میخوره هم شیر خشک پس یا ژن لاغری داره یا کلا کم غذاس

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

زوده قربونت برم

پسرم من ۲۰ماهیت میگم زوده 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

خوب زیر یه سال غذای اصلیشون شیره دیگه غذای کمکی فقط واسه آماده شدنشونه که با مزه ها آشنا بشن حالا یه سری بچه ها دوس دارن و میخورن قشنگ غذاخور میشن یه سری نه شمام یکم صبوری کن بزار ببین بعد یه سالگیم همین روال ادامه داشت اون موقع بگیرش

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706