2726

سلام دوستان

منو همسرم سر چیزای خیلی کوچیک و بی اهمیت یه سره بحث داریم

امروزم باز بحثمون شد و نه اون قبول میکنه اشتباه کرده نه من🥴

امروز خونه اقوام مهمون بودیم و موقع حاضر شدن برای برگشت من داشتم با کسی حرف میزدم

بعد شوهرم اومد و چیزی گفت که من چون داشتم حرف میزدم اصلا حرفشو نشنیدم

اونم هی مثل بچه دو ساله صدام زد

تا حرفم تموم بشه شد حدود نهایتا ۳۰ ثانیه

بهش گفتم خب وقتی میبینی دارم صحبت میکنم چرا مثل بچه ها هی صدا میزنی

یه دقیقه صبر کن حرفم که تموم شد تو حرفتو بزن

اینم بگم که بار اولش نیست

به نظرتون من سخت گیرم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای متنفرم موقع حرف زدن من کسی بیاد باهام حرف بزنه یا مدام صدام کنه. 

واقعا تو این وضعیت من تبدیل به هالک میشم😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

من اصولاً اینجوری با شوهرم صحبت نمی‌کنم. این نوع صحبت کردن حالت از بالا به پایین داره آدم حس می‌کنه داری با یه بچه پنج ساله حرف می‌زنی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
دقیقا منم

اصلا ادم نمیدونه اون موقع چکار کنه. کلا ذهن ادم بهم میریزه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یعنی واقعا ایراد نداره کسی وسط حرف ادم بپره اخه؟؟؟

نمیدونم چیززیادمهمی نیس ک ناراحت بشی بابتش اونم یه بچه ۵ساله نیس ک بهش اینجوربگی

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
من اصولاً اینجوری با شوهرم صحبت نمی‌کنم. این نوع صحبت کردن حالت از بالا به پایین داره آدم حس می‌کنه ...

خب وقتی طرف مثل بچه ۵ ساله رفتار میکنه باید همینجوری بهش بگی دیگه🤪

2706