2737
2739

دلم میخواد جدا شم خسته شدم دیگه ...نه یه کادویی ازش دیدم نه یه شاخه گلی نه بوس نه بغل هیچی هیچی ...بعد ب دنیا اومدن بچه حتی رابطمون هم خیلی کم شده اصلا انگار سرد شده نسبت بهم ...با این کاراش دیگه دارم سرد میشم 

همش کلافم عصبی ام حوصله خودمو خونه زندگی رو ندارم مث قبل ب خودم نمیرسم ...صد بار با زبون بی زبونی گفتم مشکل من اینه ولی نمیفهمه ...قبلا میگفتم اشکال نداره بقیه اخلاقاش خوبه رو این مورد چشم پوشی میکنم ..ولی واقعا نمیتونم دلم میخواد بغلم کنه بوسم کنه خودش بیاد سمتم ولی انگار ن انگار 

خودمم میرم سمتش خیلی سرد برخورد میکنه 

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال و حوصله اش خوبه ؟؟ منظورم اینه که اوصاع کارش خوبه و وضع اقتصادی تون ارومه 

فقط برای یادگیری یه سری اطلاعات و مهارت های زندگی مشترک عضو شدم !!! قبلا هم عضو بودم و تازه وارد نیستم
2731

تو بغلش کن بوسش کن واسه رابطه تو شروع کن خلاصه فقط از اون نخواه

خودت شروع کن اونم ادامه میده

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2738
حال و حوصله اش خوبه ؟؟ منظورم اینه که اوصاع کارش خوبه و وضع اقتصادی تون ارومه 

نه زیاد یه مدت بیکار بود تازه سه ماهه رفته سرکار ...ولی ازیکی دوسال بعد ازدواج اینجوری شده

ای بابا بخاطز،این جدا بشی؟!مگه کشکه درسته خیلی مهمه ولی خب اکثراهمینجورمیشه فکر کن پدر و مادرامون چجوربودن ماهم میشیم مثل اونا یروزی.الانم که اعصاباخرابخ روهمه چی تاثیرگذاشته.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

تو ديگه مال خودت نيستي به جدا شدن اصلا فكر نكن 

يه دختر داري كه سرنوشتش رو شما ميسازي پس زندگيو احساستو درست كن

بعد از زايمان هميطوره

برو مشاوره يا از اين سايت هم كاراي دلبرانه رو ياد بگير و انجام بده كم كم درست ميشه

به خدا توكل كنم

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
وای چه بد☹ از اول اینطور بوده یا تازگی اینحوری رفتار میکنه .... شاید دلیلی داره

از اوله اول ک نه ...یکی دوسال اول زندگی خوب بود بعدش اینجوری شد الان ک دیگه خیلی بدتر شده

2706