2733
2734
عنوان

خیلی بدم میاد هر روز بیان خونم

666 بازدید | 51 پست

از ادم سمج ک میچسبه ول کن‌نیست خیلی بدم میاد

از روزی ک زایمان کردم روزی دوسه بار پدرشوهر مادرشوهرم میان اینجا

منم ی اخلاق بدی دارم از کسی ک‌زیاد بیاد خونم بدم میگیره .الان میترسم از خنده های زورکیم و تو هم بودنم‌بفهمن چ حسی دارم.

خب منم‌اسایش میکنم غلط کردم بچه اوردم؟؟؟؟

همه نوه هاشون دوسدارن پس ۲۴ ساعت پاشن برن رو سر عروس؟

راهکار بدین

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روزای اوله عادت میکنی وااااای نگم برات من طبقه بالای مادرشوهرم موقع زایمانم مامانم اومد یعنی دم به دیقه بدون در زدن میومد بالا یعنی حرصی شده بودم به خاطر اون مجبور شدم بعد پونزده روز از زایمانم هفتصد کیلومتر راهو با بچه برم شهرستان 😑

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2738

وااای من تا دخترم کوچیک بود پیداشون نبود ک ی کمکی کنن حالا که ی کم نمکی شده و راه میره هرروز اینجان ..تازه بزار بزرگتر شه دیگه ول کن نیستن

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....

سخته طبیعی خسته بشی

ولی راهکاری هم نیس 

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

من که هنوز بچه ندارم . 

ولی دختر خاله ی همسرم چند سال پیش زایمان کرده بود .

اونم مثه شما بود .

می‌گفت سالی یک بارم نمیومدن خونشون . ولی از ولی بچه دار شده بود ، هرروز اونجا بودن .

اون بنده خدا هم خسته شده بود .

ولی نگران نباش . عادی میشه براشون و خودشون دیگه نمیان 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

دیگه خدایی روزی دو سه بار یعنی سلب آسایش.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706