2726

دوروز پیش نصف شب داشت شیر میخورد ی دفعه بادشکم دادو ازصداش خیلی ترسید و گریه کرد الانم همش تو خاب یابیداری میترسه ینی دلیلش همونه؟ فرداشم گذاشتم پیش مامانم یساعت رفتم بیرون خواهرزادمم دوسالشه اونجابودنکنه اتفاقی افتاده من نبودم😢جالت میکشم ازمامانم بپرسم😩

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه رفلاکس باعث ترس میشه؟

خب باعث ترش کردن میشه اذیت میشن جیغ میزنن بعدم  باعث میشه آهن بدن خوب جذب نشه آهن هم که جذب نشه باعث ترس و استرس میشه

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
نمیترسه دلدرد داره من بچهام۳ ماهشه از ۱ ماهگی همینجور بود دکتر گفت رفلاکس خفیف داره

اخه یهو دستاشو باز میکنه نفس نفس میزنه جیغ

نه عرق کاسنی و زنیون و بابونه را مخلوط کن بعد هر بار شیر دادن ۱قاشق چای خوری بهش بده کولیک روده داره ...

عزيزه مطمعني خوبه؟عوارض نداره؟پسر منم يك ماهشه نفخ شديد داره همش جيغ ميزنه دلم براش كباب شدع 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
عزيزه مطمعني خوبه؟عوارض نداره؟پسر منم يك ماهشه نفخ شديد داره همش جيغ ميزنه دلم براش كباب شدع 

آروغشو حتما بگیر بعد شیردادن شده ی رب بزن پشتش تا اروغ بزنه

2706