2726

من بچه دار شدم الان یکسالش شد...خواهرشوهر هر وقت مارو میبینه با حتی تلفنی  میگه دخترتو بفرست بیاد کارهای منو بکنه.... بگو بیاد به عمه جونش کمک کنه...

یه بارم خونه مادرشوهرم دیر رفتیم سر سفره رسیدیم همه بودن جلو جمع همش بلند میگفت چرا دیر اومدین حداقل دخترتو میفرستادی میومد به ما کمک میکرد....

اوایل فکر میکردم شوخیه میخندیدم میگفتم باشه ولی اینقدر میگه گفتم بپرسم از شما نکته ای داستانی چیزی توش نباشه؟؟؟؟؟؟

البته اینم بگم من از بعد زایمانم بنا به دلایلی خونه مادرشوهرم میرم کلر نمیکنم کلا میشینم و تکون نمیخورم حتی تو اشپزخونه هم نمیرم ببینم چی کار دارن.... توضیحش زیاده ولی رفتار  خودشون و خصوصا مادرشوهرم باعثش شده که رسمی برم و رسمی بیام.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر بی منظور میگه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

تابلوعه که داره دوپهلو حرف میزنه دیگه ... ولی تو کاری که صلاح میدانی را انجام بده . بی خیال...

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

حتی اگر منطور خاصی هم داشته باشه بنطرم نشنیده بگیر و دنبال دعوا واعصاب خوردی نگرد واسه خودت،خوب همیشه تو خاتواده شوهر همه چیز خوب وخوش نیست و یکم حرف وحدیث هست اگر بخوای هرچیزی رو بخودت بگیری و ناراحت بشی یاجواب بدی بنطرم فاتحه زندگی و خوشیهاتو بخون

خب گلم به در میگه که دیوار بشنوه

جدن؟؟؟ من خیلی خنگم متلک و ابن چیزا نمیگیرم یا سخت میگیرم چون زیاد شنیدم ازش گفتم شاید به منظور باشه...

به نظرتون جواب بدم؟؟؟

خواهرسوهرم بچه بزرگه و خیلی فضول به همه چیز کار داره‌... خودش یه دختر بزرگ ۱۶ ساله داره که هیچ کاری نمیکنه..... اون وقت همش مبگه دخترتو بفرس بیاد کارهای منو بکنه....

اهمیت نده.بذار انقد بگه ک زبونش مو دراره

اتفاقا منم یک عدد خواهر شوهرم ک برادر زادم هم دختره زیر یک سال و از قضا هم هر وقت دور همی داریم خونه مامانم داداشم اینا وقت سفره میان.خب ما ناراحت میشیم ک خیلی دیر میان.مثلا ساعت ۲ و نیم ظهر.ولی چیزی نمیگیم.جوونن شاید تا صبح بیدار بودن.بچه کوچیک هم دارن

اصلا بنظرم این رفتار طعنه زدن و پروندن دیگه خیلی چیپ شده.اوج بی فرهنگیه

سکوت بهترین کاره در مقابل چنین رفتاری

حتی اگر منطور خاصی هم داشته باشه بنطرم نشنیده بگیر و دنبال دعوا واعصاب خوردی نگرد واسه خودت،خوب همیش ...

نه دنبال دعوا نیستم و اهل جواب دادنم نیستم ولی چون زباد میگه گفتم شاید نکته ای داره که من نمبگیرم

جدن؟؟؟ من خیلی خنگم متلک و ابن چیزا نمیگیرم یا سخت میگیرم چون زیاد شنیدم ازش گفتم شاید به منظور باشه ...

اصلاااا جواب نده، فقط لبخند بزن به روش خودت ادامه بده.

یا از زبون دخترت بگو عمه جون من به مامانم کمک میکنم‌،فلانی (اسم دخترش) اونم به مامانش.