2733
2734

سلام.یه تایپک بود الان قفل شد.خیلیاتون گفتین 8سال یا9ساله ازدواج کردین اما تاحالا شوهرتون حتی یه حرف زشتم نزده ویا اصلا وابدا پیش نیومده دست روتون بلند کنه حتی جزیی.راستش منوشوهرم خیلی همو دوست داریم اما یکی دوباری پیش اومده دعوای شدید کردیم که البته من خیلی زبون زدم ومقصربودم ولی شوهرم جزیی دست روم بلندکرده که منم چندبرابر تلافی کردم وزدم.شما چه رفتاری میکنین که شوهرتون اصلا جرات نداره بهتون چپ نگاه کنه؟احساس میکنم خانومای اینجا خیلی عزت نفس دارن.راسته یا دروغ میگن بعضیا؟ اخه عشق بین منو شوهرم زبون زده توفامیل اماخب یکی دوبار پیش اومده دعواشدید کردیم.خیلی اعتماد به نفسمو ازدست دادم.شما چیکارمیکنین که شوهراتون ازتون میترسن مگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااا ، عزیزم این غیر طبیعیه 

من و شوهرم خیلی همو دوست داریم اما دوماه بعد از عقد دعوامون شد و سیلی خوردم اما به مرور پخته تر شدیم و کمتر دعوا کردیم 

باور نکن گلم ، خیلیا دارن توی فیلم ترکیه ای زندگی میکنن

به نظرم بعضیا دروغ میگن! 😉

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
واااا ، عزیزم این غیر طبیعیه  من و شوهرم خیلی همو دوست داریم اما دوماه بعد از عقد دعوامون شد و ...

کتک نخوردن غیر طبیعیه؟ 😐😐😐

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

گلم خیلی به مجازی اعتماد نکن.نه به خیلی خوبش غبطه بخور نه واسه خیلی بدش دلسوزی کن.اینجا اسمش باشه.مجازیه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
ادم خوب همیشه هست منکرش نیستم  ولی از بعضی ادما بعضی چیزا رو بشنو و باور نکن .

آخه فدای تو بشم ، مهربون ترین آدم ها هم عصبانی میشن بالاخره و از خودشون رفتار و عکس العمل نشون میدن وگرنه ببخشید مشکلات کروموزومی دارن

شوهرم ازم نمیترسه 

ولی حتی تو دعوا سعی میکنم هیچ وقت بهش بی احترامی نکنم نه به خودش نه به خانواده اش برا همین اونم مثل خودمه چون میدونه خیلی رو خانواده ام حساسم و تعصب دارم توهینی نمیکنه خداروشکر 

ولی ب خودمون فش میدیم  😂😂😂😂😂

❤🩵🧡
ادم خوب همیشه هست منکرش نیستم  ولی از بعضی ادما بعضی چیزا رو بشنو و باور نکن .

اخه پیش میاد این چیزا.شوهرمنم خیلی خوبه یعنی مطمئنم ازخیلی مردایی که دیدم بهتره.اما یکی دوباری پیش اومده که جزیی دست روم بلندکرده که البته منم تلافی کردم.اما راستش منم مقصربودم یه سری حرفا و کارایی کردم که هرکی بود تحمل نمیکرد.حالا نمیگم کاردرستیه.ولی اینجا همه گفتن ابدااا برای ما پیش نیومده

2706