2726
عنوان

دوست

148 بازدید | 17 پست

سلام شب همگی بخیر 

خانما تو باشگاه با ی دختر خانمی دوست شدم خیلی ب دلم نشسته خیلی خوب صحبت می‌کنه دلم میخواد الان بهش پی ام بدم حرف بزنم ولی خجالت میکشم ۹سال ازم بزرگتره 🤗🤗🤗ازون دختراس ک همیشه دلم میخواست ی دوست اینجوری داشته باشم و هیچوقت نداشتم همه دوستام دغدغشون اینه ک بدونن مد سال چیه چ لباسیو با چی ست کنن ی سوژه پیدا کنن دستش بندازن این خیلی متینه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پیام بده

مگه دوست پسرته میترسی 

بده

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

چنتا جوک بفرس براش زبونش بازمیشه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
من با همتون قهرم  نباید یه سراغی بگیرین هاهاها😠😠😠😠

اتفاقا امروز تو فکرت بودم ک چرا نیستی

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
مرسي عزیزم باز خوبه یکی یادش بود  مهمون دارم 🥴

😂😂

همیشه بودی تعجب کردم چرا امروز نیستی

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2706