2726
عنوان

دکتر خوب برای ترمیم پرده بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 66064 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیرممکنه چیزی که بخوای

چون هرجور ترمیم کنی متوجه میشه

بحث فقط پرده بکارت نیست که

مسیر واژن دختر و زن متفاوته برای دختر حالت جمع شده ولی برای زن این راه و چین خوردگی کاملا صاف و باز میشه

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

الان اومدی و ترمیم کردی و نفهمید یه موقع بره سراغ نامزد قبلیت ازش بپرسه چی اونکه همه چی رو میگه 😞

طرفی که میگی رابطه واسش مهمه مشخصه بدبین و ابنکه پیگیرش باشه هست

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

خانوادت میدونن این موضوع رو عزیزم؟ اگه در جریان هستن بنظرم بهتره از اونا کمک بگیری در مورد این مسئله

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
عقد بودی خوب اگر راست بگی اشکالش چیه ها؟!!!!!!😑😑😑😑😑

نمیخوام بعدا بگن مطلقه اخه مامانم نامادریه بفهمه آبرومو میبره هیچکس نمیخوام بدونه 😔 به کسیم نگفتم اصلا 

من با ترشک ۹۸ موافقم.....برای طلاق مجبوری بری پزشکی قانونی..متاسفانه 😔

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2706