2737
2734
عنوان

پوشک برای نوزاد چه مارکی بگیرم

100 بازدید | 12 پست

سلام 

شماره چند بگیرم

مارکش چی باشه

چندتا بگیرم!

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مولفیکس خریده بودم حساسیت داشت بِبِم خریدم

سایز ۱ بخر یه بسته یا بیشتر

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

مولفیکس بخر بستگی به وزن نی نی داره شماره اش و اینکه اگه میتونی زیاد بخر دوتا سایز مختلف چون بچه زود رشد میکنه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

تازه بدنیا اومده؟؟ مولفیکس بگیر سایز 0... دوسه بسته بگیر چون روزای اول خیییلی خروجی داره

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!

شماره ۱ بگیر برا اولش که پوست نینی حساسه سعی کن پمپرز یا جان ب ب یامولفیکس ترک بگیری بعد که بزرگتر شد میتونی از بقیه مارکا استفاده کنی 

من که اولش برا بچم مای بیبی خریدم کامل پاشو داغون کرد 

الانم هیچ پوشکی بیشتر از ۱ ماه بهش نمیسازه😓

همه مارکا رو امتحان کردم 😶

اول که به دنیا میان تقریبا روزی ۶ یا ۷تا لازم میشه

روی بسته نوشته برای چند کیلو هست، تا زمانی که وزن نوزاد جواب بده سایز ۱ و وقتی حس کردی تنگ شده سایز رو زیاد کن

پس چند بسته ی ۴۰ تایی بخر فعلا دلشته باش تو خونه

2738

عزیزم من مولفیکس خریدم سایزش نمیدونم یک بود یا دو ولی ۳ تا ۵ کیلو بود فکر کنم ۴ یا ۵ استفاده کردم

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
تازه بدنیا اومده؟؟ مولفیکس بگیر سایز 0... دوسه بسته بگیر چون روزای اول خیییلی خروجی داره

نه دارم کم کم وسایلش رومیخرم

شماره ۱ بگیر برا اولش که پوست نینی حساسه سعی کن پمپرز یا جان ب ب یامولفیکس ترک بگیری بعد که بزرگتر ش ...

دوست دارم پریما بگیرم ولی میترسم بودجه ام نرسه همیشه بخرم 😄😄

اول که به دنیا میان تقریبا روزی ۶ یا ۷تا لازم میشه روی بسته نوشته برای چند کیلو هست، تا زمانی که وز ...

نمیدونم چه مارکی بگیرم براش

نمیدونم چه مارکی بگیرم براش

من از مولفیکس پشیمون شدم

ولی بِبم هم مناسبه هم اصلا پوستش اذیت نمیشه

هر مارکی میگیری چک کن تاریخ انقضاشو