2726
عنوان

سوالات خونه تکونی

113 بازدید | 5 پست

من هرسال خونه تکنونی میکنم همش در حال دستمال وپارچه شستن هستم هفت هشت تا پارچه دارم  یه اتاق تمیز میکنم سه چهار بار همه پارچه هامو میشورم براهمین هم کارم خیلی طول میکشه.شما چیکار میکنید؟پارچه هاتونو دورمیندازید یامیشورید؟تازه لباس کهنه هم اگه دارم استفاده میکنم دورمیندازم

یا رب العالمین
منم میشورم لباس کهنه هم جمع میکنم باز یه عالمه میشورم

اینجوری هرسری برا اتاق چندروز بندم تا بشورم بخشکه دوباره ادامه بدم سالن که دیگه بیشترآشپزخانه که دیگه خیلی سخته تو همه کابینت هارا دستمال بکشم یه ماه بیشتر خونه تکنیم طول میکشه البته وسطش هم خرید وبیرون میرم

یا رب العالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری هرسری برا اتاق چندروز بندم تا بشورم بخشکه دوباره ادامه بدم سالن که دیگه بیشترآشپزخانه که دیگ ...

من فشنگ ۳ روز آشپز خونم طول میکشه یه روزم یخچال فریزر 

دخترم همه زندگیمه
2728
من فشنگ ۳ روز آشپز خونم طول میکشه یه روزم یخچال فریزر 

من یخچالم  تا طبقات رابشورم بخشکه یه روز اگرنه خیلی کاری نداره ولی آشپزخوته بیشتر چون کوچیکه همه جی بروز چپوندم تو کابینتا.پاک کردن دیوارها و روی طبقات بالاهم سخته دوده و چربی داره در طول سال هم اون بالاهارا هیچوقت تمیز نکردم

یا رب العالمین

آدم کمک هم میگیره خوب تمیز نمیکنن که من با بجه کوچیک یه سال کمک گفتم اومد برام به خدا یه بالش دادم شست بعدا خودم شستم و کلی چیزا رو بعدا تمیز کردم ولی دیگه بعضی چیزا با وجود اینکه به دلم نبود ول کردم 

دخترم همه زندگیمه