2737
2734
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم

49 بازدید | 9 پست

صبح شوهرم خواب موند یک ساعت دیر رفت سر کارش.من گوشی مو کوک کرده بودم وامونده 45درصد شارژ داشت تا صبح خاموش شده بود..همیشه تا نزدیک ساعت دو گوشی دستمه دیشب برعکس همیشه زود خوابیدم.حالا صبح ک شوهرم رفته از سر کارش بهم زنگ زده بود خیلی طلبکار بود گفت یک ساعت دیرتر میام خونه.منتظرتون شب ک اومد چ عکس العملی داشته باشم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

فک میکنه تا دیروقت گوشی دستم بوده برا همین خاموش شده.حالا بیا و ثابت کن دیشب زود خوابیدم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۴۵درصد چرا انقدر زود تموم شد😐

نمیدونم خودمم موندم اصلا سابقه نداشته..قبلا یه مدت زود باتری خالی میکرد خودش خوب شد باز الان دوباره همونطوری شده

2738
نمیدونم خودمم موندم اصلا سابقه نداشته..قبلا یه مدت زود باتری خالی میکرد خودش خوب شد باز الان دوباره ...

اومد خونه بگو واسم باتری بخر😂

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اومد خونه بگو واسم باتری بخر😂

خخخخخ آره والا بگم ب مناسبت ولنتاین یه باتری بگیر