2703
2716
عنوان

دلم خیلی شکست .. بخدا واگذارش کردم

428 بازدید | 37 پست

تو تاپیک های قبلی م هست مادرشوهرم قول داده بود برای خرید خونه مون 50 تومن کمک مون کنه پارسال به برادرشوهرمم داد ماشین خریدن یک هفته به معامله ی خونمون زد زیرش و گفت نداریم الکی درصورتیکه همونجا کلی طلا خرید و 200 میلیون دادن با کسی شریک شدن  ..همه برنامه های ما بهم ریخت نتونستیم پول جور کنیم و خونه از دستمون رفت تا سال دیگه وام بگیریم حالا من باهاش سرسنگین شدم و دیگه باهاش رابطه ای ندارم دیروز تو جمع برگشته با کنایه میگه دخترای مردم از ته شهر میان توقع دارن سریع صاحب همه چیز بشن انگار خونه باباشون چه خبر بوده ...اصلا تمام قلبم فرو ریخت من بابام متوسط بوده همیشه ولی پدرشوهرمم با بالا کشیدن مال داداشاش پولدار شده که حالا مادرشوهرم برای همه اح و پیف میکنه . در صورتیکه خودشم میدونه من چقدر تو زندگی پسرش باهاش خوب بودم و راه اومدم اینکه میخاستم خونه دار بشیم و اجاره ندیم خیلی بد بود ؟؟ به حق شیری که با گریه به بچه م دارم میدم حلالش نمیکنم 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ناراحت نباش عزیزم خدا میرسونه بهتر زیر منتشم نرفتی

آخه پول نداده هنوز چرت هم میگه ... دلم میخاد تو بدبختی ببینمش با این حرفش

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

مادرشوهره دیگه باید جا بیوفته ازشون توقعی نداشته باشیم تا راحت تر زندگی کنیم ولی منم متنفرم از طعنه ک نایه دوست دارم طرف با قاطعیت تو چشمم نگاه کنه و بگه چه مرگشه ولی طعنه نزنه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اگر مالش با بالا کشیدن حق این و اونه همون بهتر ک کمکت نکردن برو خدا رو هم شکر کن بالاخره میخای تو اون خونه بچه هاتو بزرگ کنی نماز بخونی،ایشالا خدا بده ک‌تمومی نداشته باشه

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2714

ولش کن خواهر

والا مادرشوهر من سه میلیون داده شوهرم،شوهرم روانیم کرد از بس گفت مامانم ال مامانم بل

کاش اصلا نمیداد اون پولو

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

از هیچ گس جز خدا انتظار نداشته باش   حدیث کسا بخون  مام  شرایطمون بد بود ولی با کمک خدا شد ..  یه خونه  کمتر  بخر  ولی امسال بخر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

نبايد از كسي توقع داشت.اما حرفش بد بوده

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
آخی عزیزم خیلی برات ناراحت شدم تو قشنگ عین منی 

پس درک میکنی چی میگم ؟ پدر من یک عمر شرافتمندانه زندگی کرده حالا یک کلاهبردار تازه به دوران رسیده میاد در مورد مون اینجوری حرف میزنه

2706