2410
2553

سلام دخترم چهارماهشه سرماخورد ازاون موقع گوش درد گرفت دکترمعاینه کرد گفت عفونتی نمیبینم دارویی نداره.اما ازاون موقع هرشب دستشو سمت گوشش میبره مخصوصا یه گوش وگریه میکنه الانم بدخوابه همش سرشومیکشه به بالش،کلاهم میزارم سرش بدش میاد گریه میکنه.ویکس زدم پشت گوش ولی هرشب که نمیشه بزنم.چیکارکنم؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

يه حوله يه كمييي گرم كن بذار ببين اروم نميشه؟

من گوش درد داشتم كيسه ابگرم يا حوله ميداشتم خوب ميشد

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2456
بعيد ميدونن گوشش درد كنه اين يه جور عادته پسر منم نوزاد بود همش دستش سمت گوشش بود فكر ميكردم درد ميك ...

اخه این ناله میکنه گاهی میخواد بکنه گوشش و انقد میکشه مخصوصا این موقع دم صبح

حوله گرم بزار عزیزم ارومش میکنه 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2714
يه حوله يه كمييي گرم كن بذار ببين اروم نميشه؟ من گوش درد داشتم كيسه ابگرم يا حوله ميداشتم خوب ميشد

میزارم الان،خواب بودما بیدارشدم انقد سرشو این ور اون ور کرد رو بالش بیدارشدم

من بگم؟؟؟؟؟ نریزید  سرم ها،، من حتی خودم یا عمه ی شوهرم رو با این روش خوب کردن بیهو ...

بگو حالا عزیزم ببینم چیه

ببین لثه اش ورم نکرده شاید داره دندون درمیاره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
ببین لثه اش ورم نکرده شاید داره دندون درمیاره

مگه ربط داره؟نه فک نکنم اخه زود نیست واسه دندون؟تازه دوروز پیش واکسن چهارماهگی زد

2706