1676
1605

سلام دخترم چهارماهشه سرماخورد ازاون موقع گوش درد گرفت دکترمعاینه کرد گفت عفونتی نمیبینم دارویی نداره.اما ازاون موقع هرشب دستشو سمت گوشش میبره مخصوصا یه گوش وگریه میکنه الانم بدخوابه همش سرشومیکشه به بالش،کلاهم میزارم سرش بدش میاد گریه میکنه.ویکس زدم پشت گوش ولی هرشب که نمیشه بزنم.چیکارکنم؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔

يه حوله يه كمييي گرم كن بذار ببين اروم نميشه؟

من گوش درد داشتم كيسه ابگرم يا حوله ميداشتم خوب ميشد

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

عزیزم حوله گرم کن بزار رو گوشش شاید یخ کرده

مرسی گلم باشه امتحان میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔
1677
بعيد ميدونن گوشش درد كنه اين يه جور عادته پسر منم نوزاد بود همش دستش سمت گوشش بود فكر ميكردم درد ميك ...

اخه این ناله میکنه گاهی میخواد بکنه گوشش و انقد میکشه مخصوصا این موقع دم صبح

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حوله گرم بزار عزیزم ارومش میکنه 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
يه حوله يه كمييي گرم كن بذار ببين اروم نميشه؟ من گوش درد داشتم كيسه ابگرم يا حوله ميداشتم خوب ميشد

میزارم الان،خواب بودما بیدارشدم انقد سرشو این ور اون ور کرد رو بالش بیدارشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
روغن بادام تلخ یا روغن خشخاش داری اطراف گوششو چرب کن 

روغن زیتونه خوب دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بگم؟؟؟؟؟ نریزید  سرم ها،، من حتی خودم یا عمه ی شوهرم رو با این روش خوب کردن بیهو ...

بگو حالا عزیزم ببینم چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین لثه اش ورم نکرده شاید داره دندون درمیاره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
ببین لثه اش ورم نکرده شاید داره دندون درمیاره

مگه ربط داره؟نه فک نکنم اخه زود نیست واسه دندون؟تازه دوروز پیش واکسن چهارماهگی زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو حالا عزیزم ببینم چیه

اندازه یه نخود کره

رو روی حرارت توی قاشق بجوشون یه دو دقیقه

بعد که کف کرد بزار سرد شه

حتما قاشق کهنه باشه چون رنگش نمیره دیگه

بعد حتما پنبه بزار گوش بچت

اون کره آب شده رو تو حالت ولرمبریز تو گوشش

اصلا نزار تکون بخوره

تو سمتی بخابون که کره قشنگ جذب شه

حتما خواب باشه

حتما کره اندازه یه نخود نه بیشتر

حتما  ولرم باشه،، داغ نباشه

اگه خوب نشد بیا بگو

مگه ربط داره؟نه فک نکنم اخه زود نیست واسه دندون؟تازه دوروز پیش واکسن چهارماهگی زد

اره بعضی بچه هادزود دندون درمیارن دو حالت داره یا عوارض واکسنشه یا دندون درمیاره چون دندون دراوردن گوش درد داره علائم سرماخوردگی داره ببین لثه اش اگه سفید شده یه پمادی هست از داروخانه براش بگیر بزن لثه اش اروم بشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اندازه یه نخود کره رو روی حرارت توی قاشق بجوشون یه دو دقیقه بعد که کف کرد بزار سرد شه حتما قاشق ک ...

اره حس میکنم گوش گرم میشه ولی میترسم چون چهارماهشه خیلی کوچیکه به شنوایی اسیب بزنه خواستم روغن زیتون بچکونم بازم ترسیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بعضی بچه هادزود دندون درمیارن دو حالت داره یا عوارض واکسنشه یا دندون درمیاره چون دندون دراوردن گ ...

باشه گلم نگاه میکنم لثه شو ولی ازواکسن نیست ده روزی میشه اینجوری شده ازبعده سرماخوردگیش.مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651