2703
2553
عنوان

مامانایی که کوچولوتون راه افتاده

419 بازدید | 66 پست

پسرم یکسالشه، یک ماهه چهار دست و پا میره.به نظرم توی راه رفتن پسرم خیلی ضعیفه و خیلی شل و وله. از مبل میگیره و بلند میشه و در طول مبل قدم بر میداره ولی با احتیاط. معمولا چقدر بعد چهار دست و پا رفتن،  بچه ها راه میافتن؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

دختر منم یکسالو بیستو هفت روزشه چهاردستو پا میره بصورت حرفه ای🤣با وسایلم راه میره حتی رو مبل میره اما اصلا نمیخواد راه بره😤قشنگ وایمیسته تا میگم تاتی خودشو میکوبه زمین😂رو روروئکش لم میده میخواد من بکشم

❤دخترم زندگی منه❤

پسرمن خیلی زودراه رفت دقیقا۱۰ماهگی بستگی به بچه داره وبنیش که قوی باشه مثلابهش آب قلم وسوپ پای مرغ بده زودبه راه رفتن میوفته ازشل بودن درمیادوسفت میشه استخوناش قلم گاوسوپ درست کن بده بخوره بریزتوجای یخ قالبی روش سلفون بکش بزارفریزرهروقت خواستی یدونه بندازتوغذاش مثلاتوبرنج کته یاهرچی بده بخوره خیلی خیلی مفیده

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
دختر منم یکسالو بیستو هفت روزشه چهاردستو پا میره بصورت حرفه ای🤣با وسایلم راه میره حتی رو مبل میره ا ...

معلومه میترسه دخترتون

پسر منم میترسه. ولی هنوز مستقل نمیتونه بایسته. تا میبینه ولش کردم. خودشو میندازه

واسه منکه ۲۴ مرداد اولین چهار دست و پارفتنشو شروع کرد 

۶ آبان با کمک مبل راه رفتنو شروع کرد 

و ۹ دی راه افتاد

حالا نمیدونم چقدر میشه😂 

همه رو خودش انجام داد کلا من هیچ کاری نکردم ولی ولسه راه رفتنش یادمه این سری آخر دورهمی میداد تکرارش ساعت ۵ دخترم خیلی سروصدا میکرد منم گفتم سرگرم بشه بشنوم مهران چی میگه  وسط خونه رو خلوت کردمو با طناب آپارتمانیمون که از این آلومنیونی هاس مثل واکر ازش استفاده کردیم ( خودش معمولا با دست میگرفتش ولی بلد نبود راهش ببره) نیم ساعتی اومدیم و رفتیم بعد رفتم غذاشو گرم کنم یهو دیدم یه چیزی داره از کنار چشمم رد میشه وقتی دیدمش باورم نمیشد طنابو ول کرده بودو وسط خونه داشت راه میرفت دیگه اینجوری شروع شد حسابی

2706