2737
2734
عنوان

تاپیک دائمی برای هدیه دادن به عزیزان سفر کردمون

| مشاهده متن کامل بحث + 32011 بازدید | 6324 پست
عزیزم چقدر دلم برات گرفت و چقدر دلم خواست امکانش بود حتی برای چند روزم شده میومدم توی کارها کمکت می ...

سلام سپاس عزیزم،قربونت برم،شما خانمی،لطف دارین،خدا بچه هاتو واست حفظ کنه،برادر وپدر گلتو قرین رحمت کنه انشاءالله،،،شما محبت دارین به من،،درسته مادر بودن،همسر بودن،خیلی سخته،واین که همش سعی کنی با این وضعت همشونو راضی نگه داری 😥،،اما خداروشکر میکنم به خاطر خونوادم،همسرمو بچه هام،خونم،امنیتمون،این نعمتها بهم دلگرمی میدن،،از خدا میخوام  به شما وبرفدانه ی گل وبقیه ی دوستان تا عمر باعزت تو این دنیا دارین همیشه سلامتی ودل خوش بده وهیچ وقققتتت مشکلی نداشته باشین وغصه نخورین به حق امام حسین ع،الهی آمین.

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سپاس عزیزم،قربونت برم،شما خانمی،لطف دارین،خدا بچه هاتو واست حفظ کنه،برادر وپدر گلتو قرین رحمت ک ...

ای مهربونِ عزیزمممم🤲 این دعاهای خوب برای سپاس و شما و بعد برای من ..ان شاالله🌸🌸🌼🌼

السلام علیک یا اباعبدالله س💚
2728
ای مهربونِ عزیزمممم🤲 این دعاهای خوب برای سپاس و شما و بعد برای من ..ان شاالله🌸🌸🌼🌼

برای همه انشاءالله🤲🤲🤲🤲💚

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
سلام سپاس عزیزم،قربونت برم،شما خانمی،لطف دارین،خدا بچه هاتو واست حفظ کنه،برادر وپدر گلتو قرین رحمت ک ...

چقدر نگاهت به زندگی قشنگه 😍 آفرین 👌👌👌

الهی که خدای مهربون نگهدارِ خودت و خانوادت و همسرت و بچه هات باشه و خونتون و دلتون گرم از عشق و محبت باشه و سفرتون پربرکت 🤲🤲🤲

سلام به شما که *سلام* نام خداست🌼🌸 الهی که تندرستی و خوشبختی همیشه باهاتون باشه و خدا با دستهاش ...

خدا روح روحشون رو قرین رحمت خودش قرار بده ان شاء الله 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چقدر نگاهت به زندگی قشنگه 😍 آفرین 👌👌👌 الهی که خدای مهربون نگهدارِ خودت و خانوادت و همسرت و بچه ...

مرسی مهربونم🥰🥰

چه دعاهای قشنگی😍

از خدا میخوام این دعاها هزاران برابر بیشتر به خودتون برگرده الهی آمین💚💚❤❤🙏

2738

سلام من سالها قبل واسم نامه های خصوص زیادی از مدیراین گروه میومد  و اکثرا جواب میدادم و گاهی نمیرسیدم برایرهمینوهیچوقت بعداز رسمی شدن این گروهها شرکت نکردم که نکنه ی وقت نیام و رو من حساب بشه که در نبودم خللی برا کسی ایجاد شه حق کسی در قران به بقیه داده تشه و حتی باعث این نشم که مدیرشون وقت بذاره جایگزین کنه در نبودم القصه مدتها خبری از اشتادنبود  پیگیری کردم کلی وقت گذاشتم اومدم سرازاینجا دراوردم من ادم بدون غرض و مرضی هستم  فقط حرفم رو میخوام بزنم لطفابرداشت سینه چاکانه از رفیقتون نکنید که منم خیلب بهم بربخوره جواب دارم اما فقط اومدم بگم به یک فرد موفق درسخوان اهل کتاب و مشقی گفتن چرااینقدر درس میخونی گفت چون پولدار بشم بعدا ویلابخرم لب دریا برم ماهیگیری اون طرف گفت خب من همین الان در شرایط بیست بعد توام یک کارگرم که دارم آفتاب میگیرم و لب دریا استراحتم میکنم حالا منظورم این نیست که کسی تلاش نکنه بشینه همینطور عاطل باطل اما اون چیزیم که دنبالشیم گاهی همین حالاست همینجاس که نمیبینم همینجاس که نه تنها اباد نمیکنیم خرابم میکنیم اهل دلا فهمیدن چی میگم..اشتادکه علی الظاهر از خانواده معتبری بودها و تحصیل کردست چطور نمیدونه پیامبررلعن کردن کسی رو که وفای به عهد نکنه چطور حدیث های بحارالانوار رو که پیامبر خطاب کرده به افراد عهد شکن و سست عنصر رونخونده... هیهاات !!!!! چند تا میخواین بیارم؟ اشتاداگر پیام رو میخونی بدون باختی بدم باخای اگر هردلیل مبرهن بیاری اونا برای خودت دلیله اونا توجیه جانم درست نیست پدر کسی بمیره احسلسی بشه نذر کنه یا هرجی بعدا بذاره بره چون دیگه یادش اومده که  فلان بیسار..متاسفم هیلی تاسف اوره خداروشکر من تو تاپیکای هرز و بیخود نیستم و اثولا حتی افراد محجبه دواتیشه و این مدلیم قبول ندارم پس کارم درست بوده حتی در تاپیک خوب هم افراد ...هستن ههه روز خوش

جهت اطلاع خودم تحصیلات عالی دارم خانواده مذهبی متعادل دارم خیلی هم هم از قدیمیا منو میشناسن

@گومبولی    سلام عزیزم واقعاااا خیلی خیلییی تسلیت میگم... تسلت همه ما رو پذیرا باش🙏😔خدا میدونه الان یک لحظه تسلیت دوستان رو دیدم چه حالی شدم ..خدا بهتون صبر بده شما جز کاربران متشخص و خوشنام هستید... اگر دوست داشتید به این تاپیک سر بزنید..صفحه اول رو بخونید متوجه میشین که در این حال و موقعیت بهترین تاپیکِ ممکن هست فدات بشم خدا صبرت بده🌼🌼 در این تاپیک همه ی ما عزیزی از دست دادیم...

السلام علیک یا اباعبدالله س💚
سلام به شما که *سلام* نام خداست🌼🌸 الهی که تندرستی و خوشبختی همیشه باهاتون باشه و خدا با دستهاش ب ...

ممنون از محبتتون 

چشم عزیزم  

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم

حزب ۵۱ قران سهم این ماه قرائت شد به اضافه آب ودانه گذاشتن برای پرندگان

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
سلام من سالها قبل واسم نامه های خصوص زیادی از مدیراین گروه میومد  و اکثرا جواب میدادم و گاهی نم ...

✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️

سلام دوستِ عزیز 

آخرین پُست و نامه ی خصوصی که از اشتاد خوندم، گویای این بود که کرونای شدید گرفته و دچارِ عوارضِ شدید شده در حدی به ریه اش صدمه رسیده بود که حتی وضو گرفتن (خم شدن برای مسح پا براش سخت بود و نفسش می رفت) به حدی ضعیف شده بود که حتی گوشی دست گرفتن هم براش سخت شده بود و دستش جون نداشت. 

دیگه بعد از اون خودش شخصا هیچ پست و پیامی نزاشته و ما هم واقعا نمی دونیم چی شده. 

پس قضاوت نمی کنیم. 

من مثل شما مذهبی نیستم و یک شهروندِ کاملا معمولی هستم و بحارالانوار رو هم مثل شما از بَر نیستم، ولی مطمئنم که توی همون بحارالانوار و جای جایِ احادیث و آیات و روایاتِ دینی، ✨نه تنها در دینِ ما بلکه در همه ی ادیان✨، قضاوت کردن و اتهام زنی و حکمِ ناروا صادر کردن در موردِ شخصِ غایب و همچنین برچسبِ هرز به تاپیکی زدن که یک جماعتِ داغدیده دلشون به هدیه هایی خوشه که هفته به هفته  توی اون تاپیک برای عزیزِ سفر کردنشون می فرستن، کارِ ناشایست و نادرستی هست. 

کسانی که به این تاپیک وفادار موندن، خیر و خوبیهاشون رو به بود و نبودِ استارترش گره نزدن، براشون فقط نفسِ عمل مهمه، چه اشتاد باشه چه نباشه. 

ولی درکل خیلی برام جالب بود شمایی که به قولِ خودت اصلا عضو تاپیک نیستی و سالها از این تاپیک بی خبر بودی، حالا اومدی و اینقدر حق به جانب و با توپِ پُر به تاپیک و استارترش میتازی و میری. 

از خدای مهربون برات طلبِ آرامش و نور و برکت دارم، دوستِ من ✨✨✨

✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️✨♦️

2706